Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kır Düğünü Müzikleri - Mutluluğunuzu Taçlandırdığınız Güne Müzik Önerileri

Doğayla Baş Başa Bir Düğün Planınız mı Var?

Son yıllarda çiftlerin en çok yapmak istedikleri düğün konseptleri arasında yer alan kır düğünleri sizin de ilginizi çekiyor mu? Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, bu konseptinize en çok uyacak hoş kır düğünü müzikleri seçerek ortama sıcaklık katmalısınız. Özellikle kır düğünü giriş müzikleri, konuklarınızın bu ambiyansı soluması ve sizin de en mutlu dansınızı yapmanız için anlamlı müzikler olmalı. Favori parçalarınızı düşünmeye başlayın!

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi kır düğünü, doğayla iç içe bir konsept olması sebebiyle çok fazla tercih ediliyor. Bunaltıcı düğün salonlarından kurtulmak ve parti havasında bir düğün yapmak isteyen çiftler haliyle rengarenk konseptleriyle süslenen kır düğünlerinden kopamıyor. Temiz havada ilk dansınızı yaptığınızı hayal edin… Tüm hazırlıklarınızı kır düğünü üzerine yaptıysanız sırada en önemli ayrıntı var; kır düğünü müzikleri! Düğün şarkıları seçiminizi mutlaka kır düğünü konseptin uyarlamalı, en uygun parçaları seçmelisiniz. Romantik ve ritmi yüksek parçaları tercih edebilirsiniz.

Kır Düğünü İçin Şarkı Önerileri

İlk dansınız için kır düğünü giriş müzikleri düşündünüz mü? Sizi en iyi ifade edebilecek ve kır konseptinizle en fazla uyum sağlayacak kır düğünü giriş müziği ne olmalı? Hayatınızın en özel günlerinden birini yaşayacağınız için mutlaka size özel bir parça bulmalısınız. 

Sadece düğün giriş müzikleri konusunda değil, düğününüzün geri kalanında da kır düğünü müzikleri tercihiniz tamamen konsepte yakışmalı. Düğün salonunu coşturacak bazı düğün şarkıları aslında kır düğünü için kasvetli kalabilir. Kır düğünü şarkıları daha yumuşak, eğlenceli ezgilere sahip, sevilen şarkılar olmalıdır.

Seçtiğimiz kır düğünü şarkı önerileri ile kendinize özel parçayı bulabilirsiniz:

1-Ed Sheeran – Perfect

2-Michael Bublé – Feeling Good

3-The Weather Girls – It's Raining Men

4-The Pointer Sisters – I'm So Excited

5- Lara Fabian – Je t'aime

6-Carlo Morrison – Disfruto

7-Ton Blacke – Besame Mucho

8-Cesaria Evora- Sodade

9-Frank Sinatra- Sway

10-Canción Del Mariachi - Antonio Banderas, Los Lobos

Düğün giriş müzikleri olarak da bu parçaları tercih edebilirsiniz. Arka fonda çalacak kır düğünü müzikleri içinse şu önerilerimiz var:

1- Edwyn Collins- A Girl Like You

2-Modern Talking - No Face, No Name, No Number

3-Thalia- Amor A La Mexicana

4-Gloria Estefan-Conga

5- Ray Charles-Hit The Road Jack

6- LP- Lost On You

7- Glenn Miller-Swing The Mood

8- Modern Talking- You’re My Heart, You’re My Soul

9- Karla Bonoff- All My Life

Kır düğününüz yemekli veya kokteyl tarzda da olabilir. Önerdiğimiz kır düğünü müzikleri ile kendinize hoş bir kır düğünü konsepti planlayabilirsiniz. Misafirlerinizin düğüne özel menüleri tadarken dinleyebilecekleri sakin ve hoş kır düğünü müzikleri ile bir de müzik ziyafeti sunmuş olursunuz. 

Ayrıca kır düğünü için şarkı önerileri alırken, mutlaka hoşunuza giden ezgileri tercih edin. Sizde gerginlik yaratan parçalar, muhteşem ve romantik olmasını düşlediğiniz düğününüzü içinizde yerle bir edebilir. Size en çok hitap eden, aşkınızı yansıtacak parçalara yer verin. Hoş bir kır düğünü giriş müziği ile romantik bir çift olduğunuzu herkese gösterin ve koreografinizi rahatça sergileyin.

Etkileyici Bir Kır Düğünü Giriş Müziği İlk Dansınız Akıllarda Kalsın

İlk düğün dansınızın akıllarda yer etmesini istiyor musunuz? Kır düğünlerinin herkesi içine alan konseptinde ön plana nasıl çıkacaksınız? İşte bunun için en etkileyici kır düğünü giriş müzikleri arasından seçim yapmanız gerekiyor. Seçtiğiniz şarkı ve koreografi o kadar önemli ki; doğanın içinde kaybolmadan, temiz havanın da tadını çıkararak tüm davetlilerinizi büyüleyebilirsiniz. Aynı zamanda davetlileriniz de size alkışlarıyla katılacak, büyülü atmosferinizin içinde bulunduklarını gösterecekler. Düğün salonunda olduğu gibi soğuk bir pist yerine doğanın kucağında yapacağınız ilk dans bir hayli etkileyici olacak. 

Sakinleştirici kır düğünü müzikleri ile hoş bir esintiyi tadarken kuğular gibi süzülmek eminiz ki başta size, ardından tüm sevdiklerinize çok iyi gelecek. Sadece en etkileyici kır düğünü şarkıları bulduğunuzdan emin olun ve koreografinizi buna göre düzenleyin. Kusursuz bir kır düğünü dansı için düğün dans kursu eğitimlerini de mutlaka değerlendirin. Hayalinizdeki kır düğünü için hazır mısınız?

[widget-218]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46