Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

En İyi Düğün Dansı Kursu – Kurs Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Hayallerinizdeki Düğün Dansı İçin Kalitesiz Kurumlara Güvenmeyin!

Günümüzde birçok dans okulu, düğün dansı kursları ile en özel günleri için hazırlık yapan çiftlere eğitimler veriyor. Ancak, dans okulları arasındaki kalite farkının çiftlerin memnuniyeti açısından ciddi farklılıklar yarattığını göz ardı etmemek gerekiyor. Bu nedenle düğün dansı kursu seçerken dikkat edilecekler konusunda son derece dikkatli davranmanız büyük önem taşıyor.

Peki sizin için en iyi düğün dansı kursu programını nasıl seçebilirsiniz? 15 yıllık deneyimimizle düğün dansı kursu almak isteyen çiftlerimize sektöre dair izlenimlerimizi aktarıyoruz! Eğer düğün dansı kursu seçmek için aşağıda sayacağımız hususlara dikkat edin, kaçak ve kalitesiz dans okullarının tuzağına düşmekten kurtularak en özel gününüz için özel bir şekilde hazırlanın!

 

1. Kurumun MEB Ruhsatı Var Mı?

En iyi düğün dansı kursları araştırmanıza bir kriter olarak kesinlikle MEB ruhsatını eklemelisiniz. Günümüzde sektörde MEB ruhsatı olmamasına rağmen eğitim veren çok sayıda kaçak dans okulu bulunmaktadır. MEB ruhsatı; bir eğitim kurumunun sahip olması gereken asgari özellikleri gösterir. MEB ruhsatı olmayan bir kurumun eğitim binasından dersliklerine, eğitmen uzmanlığından ders içeriklerine kadar her konuda standartları şüphelidir.

2. Kaç Yıldır Sektörde?

Eğitim sektöründe 10-15 yıllık uzun geçmişi ve deneyiminin getirdiği organizasyon becerisiyle hareket eden, yüksek öğrenci memnuniyeti ile en iyi düğün dansı kursları arasında sayılan kurs merkezleri, en özel gününüz için hiç kuşkusuz diğer alternatiflere göre çok daha doğru bir tercihtir. Tercihinizi yapmadan önce çiftlerin dans okulu ve düğün dansı kursu hakkında yaptıkları yorumlara bakın, sektörde her yıl başka bir isimle yeni bir kurummuş gibi insanları kandırmaya çalışan firmaların tuzağına düşmeyin!

3. Eğitmen Kadrosu Yeterli Mi?

Düğün dansı kursları söz konusu olduğunda bir dans okulunun uzmanlıkları ve deneyimleriyle öne çıkan güçlü bir eğitmen kadrosuna ihtiyacı vardır. Çünkü düğün dansı için çiftlerin hangi dans türünü isteyeceklerini kestirmek mümkün değildir. Farklı alanlarda uzmanlık sahibi eğitmenleri olmayan dans okulları, sizi birkaç seçenekle kısıtlamaya çalışacaktır. Ancak hayallerinizdeki düğün için beklentilerinizden taviz vermek yerine sizin için en iyi düğün dansı kursu programını aramanız çok daha doğru bir tutumdur.

4. Sınıf Mevcudu Kaç Kişi? Özel Ders Var Mı?

Eğer tamamen size özel bir düğün dansı kursu ile eksiklerinizi hızlı bir biçimde gidermek ve düğününüz için hazırlanmak istiyorsanız görüştüğünüz dans okuluna özel ders verip vermediklerini sormalısınız. Özel ders yerine grup derslerine girecekseniz başka çiftlerle bir arada olacağınızı unutmayın! Nitekim kimi dans okulları kalabalık sınıflarda düğün dansı kursları vererek sürümden kazanmayı hedeflemektedir. Ancak bu tür eğitim programlarının en iyi düğün dansı kursu olmak şöyle dursun, verimli bir ders ortamı bile sağlayamayacağı açıktır.

5. Ders İçerikleri Nasıl?

Düğün dansı kursları; hobi dans kurslarından veya profesyonel bir kariyer olarak dansçılığa yönelmek isteyenlere verilen mesleki eğitimlerden farklıdır. Düğünleri için hazırlanan çiftlerin öncelikle yetenek ve seviye açısından analiz edilmesi, nasıl bir dans ve düğün istedikleri üzerine konuşulması ve beklentilerine göre hareket edilerek ders içeriklerinin tüm bunlara göre düzenlenmesi gerekir.

6. Düğün Koçluğu Hizmetleri Var Mı?

En iyi düğün dansı kursu için eğitim almak istediğiniz kurumlara sormanız gereken bir soru da düğün koçluğu hizmetleri olup olmadığıdır. Düğün koçluğu; kusursuz bir düğün için beklentilerinizi göz önüne alarak neler yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair size tavsiyeler vermeye yarar. Örneğin; seçtiğiniz gelinliğe uygun dans türünü belirlemek, düğün salonu dekorasyonlarına göre konseptler önermek gibi konular düğün koçunun elindedir. Düğün dansı kursu alırken bu türden bir düğün koçluğu hizmetinden yararlanmanız olası aksiliklerin önüne geçmeniz açısından son derece faydalıdır.

Hayran Bakışlar Altında En Romantik Dans İçin Doğru Kursu Seçin!

Aylardır beklenen düğün gününe etkileyici bir giriş yapmak, konukların hayran bakışları arasında dans etmek için iyi bir dans kursu ve eğitmen bulmak gerekir. Bu da belirli bir bütçe ayıracağınız anlamına gelir. Peki düğün bütçenizin ne kadarlık bir kısmını düğün dansınız için alacağınız eğitime ayıracaksınız? Sizin için en iyi düğün dansı kursu programını seçmek için bütçenizi, beklentilerinizi ve isteklerinizi önceden belirlemelisiniz.

Yine de Dans Akademi olarak bizim önerimiz, daha uygun fiyatlar için kaliteden taviz vermemeniz olacak! Ödeyeceğiniz ücretten çok alacağınız eğitimin kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

[widget-218]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46