Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yılın En İyi Düğün Dans Müzikleri Hangileri? - Son Yılların En Güzel Düğün Dans Müzikleri

Bu Yıl Düğünlerin Vazgeçilmez Dans Şarkıları Neler Olacak?

Yılın en güzel düğün dans müzikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Evlenecek çiftlere fikir verecek olan en iyi düğün dans müzikleri hangileri, bilmek ister misiniz? Sizin için seçtiğimiz, son yılların en fazla düğün dans müziği yapılan parçalarını dinleyerek sizi etkileyen seçenekleri düğününüzde değerlendirebilirsiniz.

Düğün gününüz yaklaştı. Peki hazırlıklarınız tamamlandı mı? Yapmanız gereken çok fazla iş olması sebebiyle en iyi düğün dans müzikleri seçiminizi sona bırakmış olabilirsiniz. Ancak şunu bilmenizde yarar var; şarkı seçiminizde ne kadar geç kalırsanız, düğün konseptinizi belirlemeniz o denli zor olacaktır. Yapacağınız düğün dansı, hazırlayacağınız ambiyans, giyeceğiniz gelinlik bile düğün dans müzikleri etrafında şekillenebilir. 

Giriş yapmak istediğiniz en iyi düğün dans müziği hangisi, düğünün ilerleyen dakikalarda hangi düğün dansı müzikleri kullanılacak, konuklarınızı heyecanlandıracak düğün dans müziği ne olabilir, hepsini düşünerek başlayabilirsiniz. Romantik bir düğün girişi hayal ediyorsanız daha duygusal parçalara yönelebilirsiniz ya da enerjik parçalarla keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Karar tamamen size kalmış, bu sizin en mutlu gününüz ve iyi düşünmeniz gerekiyor. 

Bu yıl en fazla rağbet gören düğün dans müzikleri sayesinde harika bir konseptle konuklarınızı karşılayabilirsiniz. Ortamın havasını değiştirecek, misafirlerinize sıcak ve samimi bir ortam sunacak, herkesi birbirine kenetleyip eğlendirecek en iyi dans müzikleri hangileri?

2022’nin En İyi Düğün Dans Müziği

İlk dansınız için seçeceğiniz düğün dans müziği, düğün mekanınızı ve konseptinizi yansıtabilmeli. Bunu düşünerek size en uygun parçalara karar verebilir, bazı elemeler yapabilir, 2022’nin en iyi düğün dans müzikleri listenizi böylece tamamlayabilirsiniz.  

Konseptinize en çok uyan düğün dans müzikleri eşliğinde dans etmeniz etkileyici olur. Örneğin kır düğünü, havuz başı, açık alan konseptlerinde çoğunlukla sakin ve rahatlatıcı parçalar kullanılarak düğüne giriş yapmanız en doğru seçenek olur. Düğün salonu gibi kapalı mekanlarda her müzik kullanılabilirken, ritmi yükselten en iyi düğün dans müzikleri kullanmak da mantıklı olabilir. Salonda yankılanan enerjik parçalar en güzel düğün dans müzikleri arasında yer alır. Bu sayede ortama enerji katabilir, konuklarınızı dans etmeye heveslendirebilirsiniz. 

Sizin için seçtiğimiz ve kategorilere ayırdığımız 2022’nin en iyi düğün dans müzikleri listelerimize göz atmak ister misiniz? 

En İyi Slow Düğün Dans Müzikleri 

1-Valse – Evgeny Grinko

2-Ebru Gündeş & Murat Boz - Sonsuza Dek

3-A Thousand Years – Cgristina Perri

4-Train - Marry Me

5-Levent Yüksel- Medcezir

En iyi düğün dans müziği için karar vermek her ne kadar zor olsa da, bu slow dans müzikleri sizi cezbedebilir ve en güzel düğün dans müzikleri listenize eklenebilir. Sizin için uyumlu olan hangisiyse tercihinizi yapabilirsiniz.

Yılın En Hareketli ve En Güzel Düğün Dans Müzikleri

“En mutlu günümde dans ederken eğlenmeliyim” diyor, düğün dans müziği için daha hareketli şarkılara yöneliyorsanız 2022 yaz ve kış düğünlerinde çok fazla tercih edilecek en iyi düğün dans müzikleri şunlar:

1-Buray- Deli Kız

2-Another Day Of Sun – La La Land Cast

3-Hakan Altun-Ayla Çelik

4-Cem Özkan-Bir Baska Sevgiliyi Sevemem

5-Ash- Mosaquie

2022’nin En İyi Düğün Dans Müzikleri Olabilecek Nostaljikler 

Nostaljik parçalar kullanarak “en iyi düğün dans müzikleri benimkiler olacak” diyorsanız, sizin için bu alternatifleri de derledik. En güzel düğün dans müzikleri için eski ezgiler her dönemde kullanılır. 2022’nin en iyi düğün dans müzikleri arasında da bu nostalji esintilerini kullanmakta hiçbir sakınca yok, hatta çok da güzel bir seçenek…

1-Ajda Pekkan- Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana

2-Fikret Kızılok- Bu Kalp Seni Unutur mu?

3-Suavi – Ben Bir Tek Kadın Sevdim

4-Coşkun Sabah- Hatıram Olsun

5-Ferdi Özbeğen-Gündüzüm Seninle

En İyi Düğün Dans Müzikleriyle Sahnede Fırtınalar Estirin

Yılın en güzel düğün dans müzikleri, hoş bir düğün gecesi yaşamanız için tercih etmeniz gereken müziklerdir. Bu müziklerle sevdiklerinize hoş bir davet vermiş olmanızın yanı sıra, sizin için unutulmaz bir anı yaratmış olacaksınız. 

Düğününüz için en güzel düğün dans müzikleri seçilmiş olabilir, yine de son kararınızı verirken danslarınızı, giysilerinizin rahatlığını, konseptinizi göz önünde bulundurmalı ve herhangi bir değişiklik yapacaksanız acele etmelisiniz.

Yıllarca düğününüzde çalan parçaların aklınızda kalacağını unutmamalısınız. Seçiminizi yaparken buna dikkat etmeniz önemlidir. Yılın en çok tercih edilen ve en iyi düğün dans müzikleri ile düğün planlamak, çoğunluğa hitap etmek açısından da önemlidir. Siz bu parçalarla ne kadar eğlenecekseniz, misafirlerinizin de en az o kadar eğleneceğini unutmayın. Karar kıldığınız en iyi düğün dansı müzikleri hangileri?

[widget-218]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46