Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Son Yılların Merak Uyandıran Düğün Dansı Şarkıları

En Çok Tercih Edilen Düğün Dans Şarkısı Önerileri

Muhteşem bir peri masalı yaşadığını hisseden çiftlerin en özel anlarından biri düğün danslarıdır. Düğün dansı şarkıları seçmek de bir o kadar önemlidir. Çiftlerin özenle seçeceği şarkılar, hislerini en doğru ifade etmelerini sağlayan aracılar gibidir. Doğru aracıyı seçmek, aşkın büyüsünün herkes tarafından hissedilmesinin en özel yollarından biridir. 

Düğün gününüz yaklaştıysa ve hala düğün dansı şarkıları seçmediyseniz, bazı önerileri göz önünde bulundurmanızın zamanı geldi demektir. Düğün dans şarkıları seçme işini sona bırakırsanız sıkışacağınızı da mutlaka aklınızın bir köşesinde bulundurun. 

Düğünde seçilen dans şarkıları; ilk düğün dans şarkısı, diğer çiftlerin dans edebileceği dans şarkıları, düğün oyun havaları gibi çeşitlere ayrılıyor. Seçiminizi yaparken bu çeşitlendirmenizi de belirleyebilir, çalma listelerinizi buna göre düzenleyebilirsiniz. Düğünde dans şarkıları arasından en çok tercih edilen seçeneklerle hazırladığımız bizim önerilerimize de kulak vermeyi unutmayın. 

Peri Masalınızı Canlandıracak İlk Düğün Dansı Şarkıları 

Siz de henüz düğün dansı şarkıları listesi yapmamış çiftlerdenseniz ve düğününüz çok yaklaştıysa, ilk düğün dansınız için müzik seçerek bu işe başlamalısınız. Çünkü düğününüzün açılışını yapacağınız ilk düğün dans şarkısı ile misafirlerinize bir görsel şölen yaşatabilirsiniz. 

Sizin birbirinize ne kadar tutkuyla bağlı olduğunuzu herkesin iliklerine kadar hissetmesini istiyorsanız muhakkak etkileyici bir düğün dans şarkısı seçmelisiniz. Seçeceğiniz düğün dansı şarkıları Türkçe veya yabancı olabilir, önemli olan hislerinizi ifade edebilmenizdir. Bu konuda sizin için düğün dansı şarkıları öneri listesi yaptık.

İlk Dansınız İçin Düğün Dans Şarkıları Önerileri:

  1. Perfect

  1. Je t'aime

  1. Bana Ellerini Ver

Herkes İçin Düğünde Dans Şarkıları Önerileri

Bir önceki başlıkta verdiğimiz ilk dans önerileri, gelin ve damadın sahneye ilk çıktığı anda yapacakları dans için öneriler olurken, şimdi de düğündeki tüm çiftlerin dans etmesi için birkaç öneri sunacağız. Bu kategoride daha eğlenceli ve ritmik dans müzikleri de kullanılabilir. Ayrıca dans şarkıları düğün gününüz öncesinden belirlenmeli ki, konuklarınızın nasıl hissedebileceklerini önceden kestirebilin. İyi hissetmeleri için en güzel düğün dansı şarkıları listenizi tamamlayın.

Düğün şarkıları dans etmek için iyi bir fırsattır ve tüm çiftler bir an önce sahneye çıkmak ister. Mutlaka sizin konuklarınızın arasında da dans etmek isteyen çiftler vardır. İşte onlar için ve tabii ki kendiniz için seçebileceğiniz düğün dans şarkıları önerileri:

  1. Samanyolu

  1. Armağansın

  1. Aşka Türlü Şeyler

Düğünün En Eğlenceli Anları İçin Oyun Havaları 

Düğün şarkıları denince ilk akla gelenler oyun havalarıdır. O yüzden oyun havalarından da biraz bahsedelim istedik. Eğlenceli anlar ve anılar için oyun havaları bir düğünün olmazsa olmazıdır. Düğün yerine yemek daveti veren veya sadece nikah yapan çiftler en çok da oyun havalarıyla güzel bir düğün yapamamanın burukluğunu hissediyor. Neticede düğün şarkıları dans etmek için değil sadece, oyun havalarıyla eğlencenin dibine vurmak için de belirlenmeli. 

Düğün gününde en hareketli Ankara havaları, Trakya oyun havaları, Karadeniz oyun havaları gibi en çok tercih edilen düğün oyun havalarından yaptığımız listeye göz atmaya ne dersiniz? İşte sizin için en çok tercih edilen düğün oyun havaları arasından küçük bir alternatif…

Düğün Oyun Havaları Listesi

  1. Misket

  1. Kadifeden Kesesi

  1. Hüdayda 

Düğün şarkıları dans etmeniz için olabildiği gibi, oyun havalarıyla eğlenmeniz için de seçilmeli. Ona göre hem düğün dansı şarkıları hem de oyun havaları listenizi yapmaya başlayın. Böylece hem kendi ilk dans müziğinizi hem de davetlilerinizin iyi hissedeceği ezgileri seçmiş olursunuz. 

Düğün Dansı Şarkıları Eşliğinde Harika Figürler Sergileyin

Düğün hazırlıklarınıza başladıysanız, müziklerinizi de belirlemenizin vakti çoktan gelmiş. Düğün gününüz öncesinde sıkışıklık yaşamak istemezsiniz, öyleyse düğün dans şarkıları belirlemek için hızlı davranın. Sizin için en uygun düğün dansı şarkıları ile tüm düğün boyunca keyifli anlar yaşayın. Erkenden müzikleri halledip düğün dansı dersleri için kolları sıvayın. 

Dans yeteneğinizi konuşturmanın tam yeri ve tam zamanı düğünlerdir. Siz de en güzel oyun havalarını en iyi dans koreografisini sergilemek için düğününüzü bekliyorsunuz, biliyoruz. Yeterli düzeyde yeteneğiniz varsa şanslısınız. İçinizi sevinçle dolduran düğün dansı şarkıları eşliğinde herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Eğer dans etmeyi bilmiyorsanız ya da geliştirmeyi düşünüyorsanız düğün dansı kursu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Müzikleriniz hazırsa bu konuyu es geçmeyin ve değerlendirin. Umarız kaliteli zamanlar geçirdiğiniz bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

[widget-218]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46