Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Düğün Dansı Kursu 8+1 Haftalık Program

Düğün Gününüze Farklı Bir Anlam Katın! İlk Dansınızla Akıllara Kazının!

Düğün Dansınızla İzleyenleri Büyüleyeceksiniz! Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Günlerce hazırlık yaptığınız düğün gününüze yaklaştıkça içinizi kaplayan heyecana ortak olalım. Dans Akademi ile çıkacağınız dans yolculuğunda hem eğlenecek hem de aşkınızı dansla tazeleyeceksiniz!

Dans etmekten çekiniyor, düğün dansı sırasında hata yapmaktan korkuyor ya da nasıl dans edebileceğinizi henüz bilmiyorsanız Dans Akademi yanınızda. Güzelliğinizle etrafa ışık saçarken yeteneğinizle sevdiklerinizi kendinize hayran bırakacağınız düğün dansınızı sahneye dökelim! Partnerinizle paylaştığınız enerji herkesi büyülerken siz de sahnenin yıldızı olun.

Düğün dansı kurs programımıza; ilk danslarını unutulmaz kılmak isteyenleri, dans etmeyi seven ve bunu en özel gününde sergilemeyi düşünenleri, düğün ortamına farklı bir renk katmak isteyen çiftleri bekliyoruz!

Düğün dansı kursu ile siz de en önemli gününüzü unutulmaz kılabilir, keyifli bir sahne şovuyla misafirlerinizin daha çok eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

düğün dansı kursu

Tüm Düğün Dansı Kurs Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 8 Saat
Kontenjan
2 Kişi

Düğün Dansı Kursu – Sahnede Unutulmaz Ol!

Sevdiklerinizin arasında ilk dansınızın ne kadar güzel olduğuyla anılmak istemez misiniz? Romantik bir atmosferde, en mutlu gününüzde akıllardan çıkmayacak güzel bir hatıra yaratmak için Dans Akademi Düğün Dansı kurs programı uygulamalı eğitimiyle tüm ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırlandı! 8 haftalık eğitim programımızın ardından 1 hafta mekanda uygulama dersimizle düğün gününüzde güvenle dans edebileceksiniz!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Düğün Dansı Kursu Dans Akademi!

Dans etmek istiyorsanız, Dans Akademi sizin için en doğru yer. Partnerinizle birlikte hayatınıza renk katacak, düğün telaşını üzerinizden atacak, monotonluğunuza romantik bir canlılık getirecek düğün dansı kurs programımızla kendini sahnede göstermek isteyen tüm çiftlere dans etmeyi öğretiyoruz! Profesyonel dans hocalarımız, Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkların esas alınarak hazırlandığı programımızla dans eğitiminde fark yaratıyoruz!

düğün dansı kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan eğitim alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
düğün dansı kursları

Uygulama ve Pratikler

Sahne korkunuzu yenmenizi sağlayacak, bolca tekrar ve uygulama yapmanıza imkan veren pratik ağırlıklı düğün dansı eğitimi.

Öğrenme Garantisi »
düğün dansı kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı ve koreografi seçimi ile yeteneklerinize ve ilginize göre düğün dansı şovu hazırlığı.

Grup Düğün Dansı »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

düğün dansı dersi

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan düğün dansı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 760'ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni düğün dansı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Düğün gününde parlamak isteyen çiftlerimize dünyanın en iyi dans okulları ve düğün dansı kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı düğün dansı kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir düğün dansı kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve düğün dansı ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların düğün dansı eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı ders

Uygulamalı Düğün Dansı Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı düğün dansı dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Düğün dansı derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda düğün dansı eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca, evlenecek çiftlerimizin sahnede yabancılık çekmemesi adına düğün dansı kurs programımızın son haftasında mekan incelemesi yapıyor, yerinde son bir alıştırma yapıyoruz.

Düğün dansı en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin düğünlerinden geriye anlamlı bir anı kalsın istiyor, düğün dansı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Dansınızı Seçin!

Düğün günü sahnede fark yaratın, unutulmaz olun!

Aşkınızın Ritmini Dansla Yansıtın!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda düğün dansı eğitimi alın!

Geleceğinize Ölümsüz Bir Anı Bırakın!

Partnerinizle ruhunuzu sahneye dökün, müzikte kaybolun, kendinizi başarınızla şımartın!

düğün dansı kursu mezunları

760+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize düğün dansı eğitimiyle ilk danslarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı düğün dansı kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel düğün dansı kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye düğün dansı dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

760+ Paylaşılan Mutluluk

Düğün dansı eğitimlerimizi alan 760’tan fazla öğrencimiz sahnelerde parladılar, mutluluklarını bizimle paylaştılar, hayallerini gerçekleştirdiler.

5+1 haftalık düğün dansı kurs programımız ile 8+1 haftalık düğün dansı kursu arasından seçim yapan çiftlerimiz, kurslarımızı başarıyla bitirerek düğün günlerinde sağlam adımlarla sahneye çıktılar. Dans ve sahne sanatlarının farklı branşlarından seçim yaparak en anlamlı günlerine özel bir anı bıraktılar.

Dans Akademi olarak düğün dansı eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz pistte sevginiz ve yeteneğinizle parlarken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

düğün dansı eğitimi
dans eğitimleri

53 Dalda Dans ve Sanat Eğitimleri

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir düğün dansı kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler düğün dansı kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece düğün dansı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek düğün dansı ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

düğün dansı kursu fiyatları

Düğün Dansı Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Düğün Dansı Kursu Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün dansı eğitimimizle ilk dans yolculuğunu bizimle tamamlayan çiftlerimiz kendi ihtiyaç ve zevklerine göre diğer dans eğitimlerimizi de alıyorlar. Beraber hareketli, dinamik ve canlı dans saatleri geçirdiğimiz çiftlerimiz gibi siz de Dans Akademi ailesine katılmak istiyorsanız, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atın, dansı bir tutku haline getirin!

Düğün Dansı Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflara Göz Atın!

Düğün dansı kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, düğün dansı kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı düğün dansı eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun düğün dansı kurs programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre düğün dansı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan düğün dansı dersleri veriyoruz.

düğün dansı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi düğün dansı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Uzman Yorumları

Düğün dansınıza sağlam adımlarla başlamanız için düğün dansı eğitimleri sırasında dans koçluğu yapıyor, düğününüz için imaj çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Düğün dansı eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, farklı dans kurslarımızla kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Eğlenceli Bir Yolculuğa Çıkıyoruz! Düğün Gününüzü Dans Ederek Ölümsüzleştirin! Düğün Dansı Eğitimi Sizi Bekliyor...

Düğün gününüz için telaş yapabilirsiniz, ilk dans için endişelenebilir, paniğe kapılabilirsiniz ama korkmayın! Dans Akademi ailesi ilk dansıyla göz kamaştırmak isteyen çiftlerin yanında! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun düğün dansı kurs programını oluşturalım...

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi düğün dansı kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün dansı kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerinizle Göz Kamaştırın!

Düğün dansı programı ile en güzel gününüzde yeteneklerinizi sergileme imkanı yakalayın, geleceğe Dans Akademi ile güzel anılar bırakın!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak düğün dansı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi programı seçmek istediklerine, düğün dansı kursunun süresine, koreografinin kapsamına, grup ya da çift olarak eğitim alınmasına göre belirlemekteyiz. Düğün dansı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. İhtiyaç ve beklentilerinize en uygun düğün dansı kurs programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Düğün dansı kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan düğün dansı kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı kursu Florya, düğün dansı kursu Bahçelievler, düğün dansı kursu Ataköy, düğün dansı kursu Yeşilköy, düğün dansı kursu Zeytinburnu, düğün dansı kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu eğitmen kadromuz; salsa, tango, vals, cha cha cha, rumba, rock'n roll, zeybek gibi düğün dansı türlerinde uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Düğün dansı eğitimi ve verdiğimiz dans kurslarının tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi düğün dans kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Düğün dansı eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün dansı eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

760+

Mezun Öğrenci

Düğün dansı kursu ile ilk danslarını unutulmaz kılan yüzlerce mutlu çift.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

282

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.410 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46