Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Street Jazz Dans Stüdyosu Kiralama - Kiralık Street Jazz Dans Stüdyosu

Özgür ve Özgün Bir Dans Street Jazz, Şık ve Modern Dans Stüdyolarında…

Hip-Hop, Funk ve RNB danslarından hareketler içeren, kendine özgü stili ve müzikleriyle dikkat çeken street jazz, son yıllarda gençler arasında popüler olmaya başladı. Müzikallerde, televizyon şovlarında, reklamlarda ve kliplerde kullanılan street jazz, dans gruplarının vazgeçilmez danslarından biri. 

Street jazz dansına bu kadar talep olunca dans kursları ve stüdyolar, salonlarını street jazz tutkunlarına ve bu dansı sahnelemek isteyenlere açıyorlar. Street jazz provası yapmak isteyen gruplara ve organizasyon firmalarına, kurumsal şirketlere ve okullara destek oluyorlar. Peki dans stüdyosu kiralama fiyatları ne? Street jazz dansı kiralık stüdyo seçenekleri neler? Yakından bakalım… 

Müzikallerin ve Kliplerin Vazgeçilmez Dansı: Street Jazz

Tarihi 1920’lere dayanan, klasik ve modern bale sentezinden doğan, çarliston, lindy hop ve swing gibi danslardan figürler içeren street jazz, dans kurslarının en çok tercih edilen danslarından biridir. Hareketli figürleri ve eğlenceli müzikleriyle dans etmenin keyfini katlar. Street jazz tutkunları bu keyfi daha çok yaşamak için kiralık dans stüdyosu imkanlarından yararlanabilirler. 

  • Street jazz sahnesi olan TV şovları ve klipler için

  • Müzikal hazırlıklarında

  • Dans topluluklarının provalarında 

  • Dans seçmelerine ya da yarışmalarına hazırlanmak için

  • Tiyatro ve film sahnelerine hazırlıkta

  • Kurumsal etkinliklerde sahne alacak dansçıların pratikleri için dans stüdyoları kiralanabilir. Street jazz stüdyosu kiralamak için sadece bu dansı sevmek ve street jazzda kendinizi geliştirmek istemeniz bile yeterli. 

Capcanlı Bir Dans Street Jazz Stüdyosu Seçerken Bunlara Dikkat Edin! 

Street jazz dans koreografinizi çalışacak iyi bir stüdyo arıyorsanız, klip ve dizi çekimlerinizde yer alan street jazz dans sahneleri için pratik yapacak dans salonlarına ihtiyacınız varsa yüksek standartlar önceliğiniz olmalı. Street jazz dans stüdyosu kiralama araştırmanızı detaylı yapmalı, sadece dans stüdyosu kiralama fiyatları değil aynı zamanda street jazz stüdyosunun sahip olduğu imkanları da göz önünde bulundurmalısınız.

Ferah ve konforlu sınıflar 

Zıplama ve sıçrama, hızlı dönüşler ve kol-bacak hareketleri içeren street jazz dansı, küçük dans salonlarında yapılamaz. Street Jazz dans stüdyosu kiralama sırasında geniş bir dans stüdyosu tercih etmeye özen gösterin. Ferah dans salonlarında hareketlerinizi daha rahat yaparsınız. 

Özellikle kalabalık dans grubunuz varsa street jazz dans provası için mutlaka geniş sınıflar ya da salonlar tercih etmelisiniz. Kiralık street jazz stüdyosu ararken dans salonlarını yakından görmeyi ve incelemeyi ihmal etmeyin. 

Akustik ve ses sistemi 

Street jazz dansının dinamik müziklerini hissetmeden dans etmek olmaz! Street Jazz dans stüdyosu kiralama kriterleriniz arasında mutlaka dans salonunun akustiği ve ses düzeneklerinin kalitesi de olmalı. Müziği rahatlıkla duymanızı sağlayacak hoparlörler, ses yalıtımı ve doğru bir akustik, bilgisayar ve mikrofon gibi teknolojiler mutlaka olmalı. 

Temizlik ve havalandırma 

Havasız bir dans stüdyosunda prova yaparak sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. Kiralamak istediğiniz dans salonunun hijyen standartlarını karşıladığından, havalandırma ve klima sistemlerinin varlığından emin olmalısınız. 

Ruhsatlı ve onaylı stüdyolar 

Hem street jazz stüdyosu seçiminde hem de dans stüdyosu kiralama fiyatları üzerinde en çok etkili olan faktörden bahsedelim. Milli Eğitim ya da Spor Bakanlığına bağlı dans kurslarının stüdyoları genişlikten ses sistemine kadar tüm standartları karşılayacağı için içiniz rahat bir şekilde bu dans stüdyolarını kiralayabilirsiniz. 

Kiralık street jazz dans stüdyosu ararken mutlaka MEB ya da Spor Bakanlığı ruhsatlı olanları inceleyin. Diğer dans stüdyolarından ne kadar farklı olduklarını göreceksiniz…

Merkezi konum

Street Jazz dans stüdyosu kiralamak ve street jazz provalarınızı yapmak için şehir merkezine yakın dans salonlarını tercih edin. Vaktinizin çoğunu yolda geçirmek istemezsiniz değil mi? Merkezi ilçelerde, farklı ulaşım seçeneklerine yakın bir dans stüdyosu kiralayarak dans etmenin keyfine varabilirsiniz. 

Street Jazz Dans Stüdyosu Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Kiralık Street Jazz Dans Stüdyosu!

Street jazz dans stüdyosu kiralama fiyatları; stüdyoyu dans provaları ya da dizi/klip çekimlerinde yer alan street jazz sahneleri için mi kiraladığınıza, dans salonlarının büyüklüğüne, dekor ve sahne imkanlarına, ses ve havalandırma teknolojilerine ve diğer imkanlarına göre değişiklik göstermektedir. Street Jazz dans stüdyosu kiralama fiyatları 100 TL gibi cazip ya da saatlik 500 TL gibi sizi şaşırtacak rakamlarla karşınıza çıkabilir. Burada dikkat etmeniz gereken dans stüdyosundan ne beklediğinizdir. 

Temiz sınıflar, yüksek tavanlar, güçlü ses sistemleri, kostüm ve saç-makyaj hizmetleri, otopark ve bahçe imkanları, giyinme kabinleri ve yeme-içme gibi ayrıcalıklar istiyorsanız street jazz dans stüdyosu kiralama fiyatları için ayırdığınız bütçeyi geniş tutmalısınız. 

Dans Akademi street jazz dans stüdyosu kiralama hizmeti hakkında bilgi almak, günlük kiralık dans stüdyosu ya da saatlik dans stüdyosu kiralama ücret aralıklarını öğrenmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, kurumumuzu ziyaret ederek dans salonlarımızı yakından görebilirsiniz. 

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46