Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kiralık Bale Stüdyosu – Balenin Özgür Ruhunu Keşfedin…

Bale Stüdyosu Kiralamak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Bale öğrencilerinize ev sahipliği yapacak muhteşem bir bale stüdyosu mu arıyorsunuz? Yıl sonu gösterilerine hazırlanan okullar, mevcut sınıflarının yeterli gelmediği bale kursları ve baleyle tanışmak isteyenler için balenin ruhunu yansıtacak şekilde sade ve estetik olarak dizayn edilmiş, her detayı incelikle tasarlanmış bir kiralık bale stüdyosu bulmak, oldukça önemlidir.

Bale yaparken hiçbir sınırlamanız olmamalı! Kendinizi özgür ve canlı hissetmeli, tüm enerjinizi dansınıza yoğunlaştırmalısınız. Böyle bir ortam için de günlük kiralık bale stüdyosu, her zaman iyi bir fikirdir. Şimdi gelin, kiralık bale stüdyosu fiyatlarını ve dans stüdyosu kiralamanın avantajlarını inceleyelim, en doğru dans stüdyosunu bulmanıza yardımcı olalım.

Bale Stüdyosu Kiralamak Size Hangi Avantajları Sunar?

Kiralık bale stüdyosu olarak hizmet veren pek çok kurum, gelen konuklarının memnuniyetini önemsemez hatta çoğu zaman aldığı paranın karşılığında bomboş bir salon sunar. Ekibinizle birlikte mağduriyet yaşamak istemiyor, tüm detayların düşünüldüğü profesyonel bir ortamda dans etmek istiyorsanız kurumların olanaklarını iyi araştırmanızı öneririm. İdeal bir günlük kiralık bale stüdyosundan sizlere aşağıda sıralayacağımız imkanları sunmalarını bekleyebilirsiniz:

Merkezi Konum – Bale Stüdyosu Kiralamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dans stüdyosu kiralamak isteyenlerin öncelikli olarak dikkat etmesi gereken, kurumun konumudur. Öğrencilerinizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmeleri için şehir merkezinde bir dans stüdyosu kiralamak, sizin için daha doğru olacaktır.

Otopark - Bale Stüdyosu Kiralamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Günlük kiralık bale stüdyosu ile ilgili aslında herkesin aklına gelmeyen pek çok detay var. Diyelim ki siz kalabalık bir ekipsiniz ve servislerle ulaşım sağlayacaksınız. Eğer sizin için tahsis edilen bir otopark yoksa ellerinizdeki malzemelerle ve öğrencilerinizle park ettiğiniz mesafeden dans stüdyosuna yürümek zorunda kalabilirsiniz.

Ferah ve Temiz Salonlar - Bale Stüdyosu Kiralamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kiralık bale stüdyosu olarak tercih ettiğiniz salonun havalandırması yetersizse ya da cam yoksa dersleriniz hiç de verimli geçmeyebilir. Öğrencilerinizin sıcaktan bunalmasını istemiyor ya da danslarına daha iyi konsantre olmaları için temiz hava solumalarını istiyorsanız klima, havalandırma sistemi ve camlı sınıfları olan bir dans stüdyosu bulmanız gerekir.

Çeşitli Ekipman - Bale Stüdyosu Kiralamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bale stüdyosu kiralaması yapacaksınız ama ses sistemi, ışıklar ve boy aynaları gibi ekipmanların hiçbiri tedarik edilmiyor. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Eğer bir dans stüdyosu kiralaması yapıyorsanız ekipmanların yeterli, çeşitli ve kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Sunulan İmkanlar - Bale Stüdyosu Kiralamak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kiralık bale stüdyosu olarak kullanacağınız salonun soyunma odası, kilitli dolap, kafe, dinlenme alanı ve bekleme salonu gibi imkanlar sunup sunmadığını biliyor musunuz? 

Bale Stüdyosu Kiralama Fırsatlarını Çok Amaçlı Olarak Değerlendirebilirsiniz

Kiralık bale stüdyosu olarak tuttuğunuz salonda dilerseniz zumba, tango, salsa, hip hop ve oryantal gibi dans türleri için de tercih edebilirsiniz. Üstelik bale stüdyosu kiralamak için profesyonel bir ekip olmaya da ihtiyacınız yok. İsterseniz küçük bir grup olarak isterseniz de eğitmeninizle birebir olarak katılacağınız bale dersleri için de kullanabilirsiniz. Bunun dışında;

  • İş toplantıları,

  • Organizasyonlar,

  • Doğum günleri ve kutlamalar,

  • Video ve fotoğraf çekimleri,

  • Klip ve dizi çekimleri,

  • Pilates ve yoga dersleri,

  • Etütler, 

  • Workshoplar ve 

  • Özel çalışmalar için de günlük kiralık dans stüdyosundan faydalanabilirsiniz.

Günlük Kiralık Dans Stüdyosu Fiyatları – 100 TL’ye Dans Stüdyosu Kiralaması Yapılır mı?

Aynı ürünü veya hizmeti, farklı firmalarda değişik fiyatlara görmek doğaldır. Ama müşterilerin ilgisini çekmek için internete 100, 200 TL gibi düşük fiyatlara ilan koyan kurumların vadettiklerini bilmek de önemlidir. Evet, 100 TL’ye dans stüdyosu kiralıyorsunuz ama hangi imkanlarla? Kiralık bale stüdyosunun yeri neresi, bale stüdyosu kiralamak için elverişli bir salonları var mı, müzik sistemleri yeni mi, kurum hijyenik mi, bale konusunda bilgili bir eğitmenleri var mı?

Aslında bale stüdyosu kiralama fiyatlarıyla sizlere sunulan imkanlar doğru orantılı olarak gelişiyor. Yani siz 100, 200 TL gibi düşük fiyatlarla bale stüdyosu kiralaması yaptığınızda ekipmanları kendiniz tedarik ediyor, şehrin bir ucundaki kurumlara gitmek zorunda kalıyor, kullanışsız sınıflarda dans etmeye çalışıyorsunuz. Ancak bütçenizi 500 ila 1000 TL aralığına çıkardığınızda ses yalıtımlı, özelleştirilmiş aynalı, yüksek tavanlı ve estetik dekorasyonlu salonlarda keyifli bir şekilde dansınıza yoğunlaşıyorsunuz.

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46