Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

4 - 5 Yaş Bale Kursu Hazırlık Seviye

Geleceğin Balerin ve Baletlerini Yetiştiriyoruz!

Sanatla Büyüyen Çocuklar, Yetenekli Sanatçılar! Bale Kursu Dans Akademi

Minik balerin ve baletler yetiştiriyoruz! Çocuklarımıza dans etmeyi sevdiriyor, estetik duruş kazandırıyor, sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. 4-5 yaş bale kursu sizi bekliyor...

Çocuklarının müzik kulağını geliştirmek, esneklik ve hareket kabiliyetlerini arttırmak, sosyalleşmelerini ve sorumluluk bilinci edinmelerini sağlamak isteyen aileler, çocuklarınıza özel, Avrupa standartlarında bir bale eğitim programı hazırladık.

4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, çocuklarına faydalı hobi kazandırmak ve yeteneklerini keşfetmek, dans etme becerilerini geliştirmek, fiziksel ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak isteyen ailelere yol göstermek, çocuklarımıza dansı sevdirmek için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl bale eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissediyor, aileleri ise hayallerinden vazgeçiyor.

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu

Tüm 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Başlangıç Seviye
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 Kişi

4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu

8 Ay 128 Saatlik bir programı kapsayan 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursumuz, beden keşfi ve doğru postürden esnekliğe, dengeden koordinasyona, bale tekniklerinden doğaçlama becerilerine kadar keyifli bir ortamda sanatsal bakış açısı kazanacakları bir eğitim veriyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 4 - 5 Yaş Bale Kursu Dans Akademi’de!

Bale ile çocuklarınıza dans sevgisi aşılamak, vücutlarını kuvvetlendirmek ve onları, Dans Akademi’nin güvenli ve samimi ortamında sosyalleştirmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 4 - 5 Yaş Bale kursu programlarıyla öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimlerle çocuğunuza dans etme tutkusu aşılayın!

bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Konservatuvar mezunu, sahne tecrübesi olan, yıllardır yetiştirdikleri başarılı öğrencileri ile kendisini kanıtlamış eğitmenlerden çocuk bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
5 yaş bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize 4-5 yaş bale kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bale kursu

Bale Kursu Sertifikası

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, bale eğitimi aldığını belgeleyen, eğim hayatına katkısı olacak 4 - 5 yaş hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

5 yaş bale kursu

Çocuklarını Sanatla Büyütmek İsteyenlere

Bazı çocuklar sahneye aittir. Siz de onlardan birini yetiştirmek istemez misiniz? Bale ile çocuklarınızı sanatla büyütebilir, yeteneklerini destekleyebilirsiniz.

Beden ve zihin gelişimini destekleyecek, kas esnekliklerini artıracaksınız. Çocuklarınızı erken yaşta sanatla tanıştırmak isteyen, yeteneklerini keşfetmek ve onları bir sanat dalı hakkında nitelikle yetiştirmeyi arzulayan aileler için Dans Akademi 4 – 5 yaş Bale kursu uygulamalı Bale eğitimi imkanı sunuyor. Çocuklarınız erken yaşta sosyalleşirken, çok daha kolay iletişim kurabildiklerini gözlemleyeceksiniz.

Bale ile yalnızca beden gelişimini değil, çocuklarınızın zihin gelişimini ve disiplin algılarını da destekleyecek, onları hobi sahibi nitelikli çocuklar olarak yetiştirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Bale İle Hayallere Doğru!

4 - 5 Yaş Bale kursu ile çocuklarınızın hem eğlendiğini hem de günden güne daha yetenekli bireylere dönüştüklerini gözlemleyeceksiniz.

Dans tutkusu olan çocuklarımızın daha zinde, daha bilinçli ve çok daha özgüvenli olduklarını görmek sizleri de iyi hissettirecek. Minik adımlarla başlayan Bale yolculuklarına keyifli bir hobi, ardından başarılı bir kariyer inşa edebilecek çocuklarınızı desteklemenin gururunu yaşayacaksınız! Dans Akademi Bale kursu ile çocuklarınıza sanat sevgisi kazandırın.

Çocuklarınıza unutamayacakları bir deneyim kazandırmak, psikomotor ve psiko-sosyal gelişimlerini olumlu yönde desteklemek için siz de Dans Akademi ailesine katılın!

5 yaş bale kursları
5 yaş bale eğitimi

Sahnenin Yıldızlarını Yetiştirmenin Gururu

Uzun ve keyifli bir Bale yolculuğunun ardından çocuklarınızı sahnede en mutlu halleriyle izlemek istemez misiniz? Başarı duygusunu tadacakları ve sorumluluk almaktan keyif alacakları bir yolculuğa ilk adımı atın!

Onlara herkesten farklı bir hobi kazandırmak ya da başarılı birer balet ve balerin yetiştirebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, sizin beklentilerinize ve onların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda çocuklarınızı büyütmenin keyfini yaşayın.

Minik adımlardan büyük yeteneklere giden serüveninize ortak olalım, 4-5 yaş bale kursu ile Türkiye’nin değerli yeteneklerini beraber keşfedelim.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 980’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Bale eğitimi metodumuzda çocuğunuzun öğrenme hızına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarına isterlerse hobi amaçlı Bale eğitimi aldırmak isteyin, isterseniz çocuklarınıza profesyonel bir Bale kariyeri planlayın; dünyanın en iyi dans okulları ve 4-5 yaş bale kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle çocuklarınız kaliteli bir eğitimle güvenli bir kariyer inşa etmenin ilk adımını atacak.

4 yaş bale kursu fiyatları
meb ruhsatlı 4-5 yaş bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve ailelerin hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 4-5 yaş Bale kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Bale derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Bale dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Bale derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Bale eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen çocuğunuzun bedeni ve ruhuna hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Bale en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak bale eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

4-5 yaş bale eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini artırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuklar için dans kursu ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

5 yaş bale kursu fiyatları

980 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı 4-5 yaş bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Bale dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarını değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz ve ailelerinin arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, çocuklarına küçük yaşta dans sevgisini aşılamak isteyen aileler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
4-5 yaş bale kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

4-5 yaş bale kursu miniklerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Çocukları bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzla birlikte Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

4-5 yaş bale kursu öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
4-5 yaş bale workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

4-5 yaş bale kursu sayesine usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Koçluğu

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer planlarını yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ilerideki hayatlarında, ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz. Çocuklarımıza parlak bir gelecek hazırlıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

4 yaş bale kursu
5 yaş bale kursu

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Bale eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece 4 - 5 Yaş Bale kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Bale eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu fiyatları

MEB Onaylı 4 - 5 Yaş Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

4-5 Yaş Bale Hazırlık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

4 - 5 Yaş Bale kursu ile dans sahnesine adım atan öğrencilerimizi ve aileleri hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

4-5 Yaş Bale Hazırlık Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

4-5 yaş bale hazırlık sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, 4 - 5 Yaş Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Bale eğitim materyalleri ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, yılsonu gösteriler ve bale resitalleri, bale kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile bale sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 4- 5 yaş Bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan 4-5 yaş bale hazırlık eğitimi veriyoruz.

çocuk bale kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarınızı doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

4-5 yaş bale hazırlık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuğunuz İçin Keyifli Bir Hobi Arıyor, Yeteneğini Erkenden Keşfetmek Mi İstiyorsunuz?

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
4-5 yaş bale hazırlık kursu

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 4-5 yaş bale kursu Dans Akademi olarak 4-5 yaş bale hazırlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 4-5 yaş bale hazırlık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 4-5 yaş bale hazırlık kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bale kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Çocuğunuzu erken yaşta bale ile tanıştırmak, kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde destek olacaktır. Küçük yaşta aldıracağınız Bale eğitimi ile fiziksel gelişimlerini destekleyebilir, nitelikli bireyler olarak yetişmelerinin ilk adımını beraber atabilirsiniz. Çocuklarınızın zevk alacakları bir hobiye sahip olması onlara özgüven kazandıracak, çok daha sosyal bir çocuk olmalarına fayda sağlayacaktır. Sevecekleri bir hobi, ileride kariyer inşasında etkili olabilir, onlara mutluluk dolu günler kazandırabilir.

Bale dünyanın en disiplinli danslarından biri olması sebebiyle kolay olmayan bir danstır. Küçük yaşlarda başlanır ve 10 yıldan fazla süren bir eğitim sürecini kapsar. Figürleri ve koreografileri zorludur. Ancak erken yaşta başlandığında çocukların baleyi öğrenmesi mümkündür. Aileler çocuklarının yeteneklerini erkenden fark etmeli ve bale eğitimi almalarını sağlamalıdır. Çocuk bale kursları ile bale öğrenmek mümkündür.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

4-5 bale hazırlık seviye kursu alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi bale hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

4-5 bale hazırlık seviye kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

980+

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alan, sahne deneyimi kazanan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

207

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.035 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46