Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

250 TL'den Başlayan Swing Eğitimi Fiyatları - Swing Kursu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kurs Seçerken Bunlara Dikkat! - Swing Dersi Fiyatı İçin 250 TL Az mı?

Caz müzikle sokak danslarının eğlenceli yönünü harmanlayan Swing dansı son yıllarda ülkemizde de popüler bir hal almaya başladı. Buna bağlı olarak pek çok Swing kursu alabileceği dans okullarına göz atıyor. Ancak Swing kursu fiyatları arasında ciddi farklılıkların dans tutkunlarının kafasını karıştırdığını da itiraf etmek gerekiyor.

Peki Swing kursu fiyatları neye göre değişiyor? Yazımızda bir dans okulunun Swing kursu fiyat politikası ve eğitim kalitesi üzerinde belirleyici olan faktörlere değinecek, Swing kursu fiyatları hakkında araştırma yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atacağız! Gelin önce ortalama swing kursu fiyatlarına ve sizlere sunulacak imkanlara göz atalım.

      

250 - 750 TL Swing Kursu Ücretleri Ucuz mu?

Caz müziğinin göz bebeği swing, dans tutkunlarının öğrenmek istediği türlerden biri. Ancak eğlenceli olduğu kadar zorlukları da bulunan swing türünü en iyi şekilde öğrenebilmek için kaliteli bir dans kursuna gitmek gerekir. Kaliteli dans kursu demek tabii swing kursu ücretlerinin de belli bir seviyede olması demek. Yani 250 ila 750 TL aralığında swing eğitimi fiyatları ödediğiniz takdirde yeterli bir eğitim alamazsınız. Hatta emin olun, sizlere swing kursu ücretleri olarak bu kadar ucuz tekliflerde bulunan kurslar, kaçak bile olabilir. Dolayısıyla ucuz swing kursu ararken hem zamanınızdan hem de motivasyonunuzdan olabilirsiniz. 

1000 - 2000 TL Aralığındaki Swing Kursları Ne Sunuyor?

Enerjinizi artırabilecek deneyimli eğitmenlerin bulunduğu saygın bir kurumdan swing dersleri almak istiyorsanız swing kursu fiyatları için ayıracağınız 1000-2000 TL aralığındaki bütçenin de yetersiz olduğunu söylememiz gerekiyor. Swing kursu fiyatları ortalamasına göre aşağılarda kalan bu kurumlar, fazla beklentileri olmayanlar için makul gelse de yine de yeni bir beceri öğrenmek, güzel bir sosyal çevre edinmek veya önemli püf noktalar öğrenmek için daha kapsamlı bir swing kursunu tercih etmekte fayda var. Bu swing kursu fiyatları sizlere sunuluyorsa kalabalık bir sınıfta, kendinizi ve yeteneklerinizi gösteremeyeceğiniz bir sınıfta ders alacak olabilirsiniz. Eğer beklentileriniz daha farklıysa swing kursu fiyatları konusunda bütçenizi artırmanızı öneririz. 

2250 - 4500 TL Swing Kursu Fiyatları Yüksek mi?

Hızlı tempolu, ritmik ve eğlenceli bir dans türü olan swingte ustalaşmak istiyorsanız elinizi cebinize atma zamanı geldi. Swing dersi fiyatlarındaki rakamların kaliteyle doğru orantılı olduğunu söylememiz pek de yanlış sayılmaz. Eğer geniş bir eğitim müfredatı, özel ilgi, ferah stüdyolar, geliştirilmiş öğrenci ilişkileri, kafeterya ve otopark gibi ayrıcalıklı imkanlar arıyorsanız en iyi swing kurslarına gitmeli ve swing kurs fiyatları için minimum 2250 TL'yi gözden çıkarmalısınız. 4500 liralara kadar swing kursu fiyatları ile karşılaşmanız normal. Bu noktada, eğitim aldığınız kurumdan swing sertifikası kazanacağınızı ve dans konusundaki yeteneklerinizi belgeleyeceğinizi de unutmayın. 

Özel Swing Kursu Fiyatları Ders Başı 1250 - 1500 TL!

Eğitim alacağım swing kursu bana özel olsun, profesyonel olayım, eğitim içeriği kusursuz olsun diyorsanız da özel swing kursu fiyatları için ders başı ortalama 1250-1500 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ancak swing eğitimi fiyatları için bu rakamları ödediğinizde afet ve güvenlik önlemlerinin alındığı, merkezi konumlu, ferah dans stüdyoları bulunan, mükemmel atmosferleri saygın bir kurumda eğitim alır, eğitmeninizle bire bir çalışır, ödediğiniz paranın ve harcadığınız zamanın karşılığını fazlasıyla alırsınız. 

Swing Öğrenmek İçin Fiyatlar Değil Kalite Önemli!

 Ucuz swing kursu arayanlar... Hayatınız boyunca belki de bir kere yapacağınız bir ödeme için neden en ucuzunu arıyorsunuz? Neden kaliteli bir kurumda, iyi eğitmenlerle çalışmak, sizin gibi dans tutkunlarıyla bir arada eğlenmeyi tercih etmiyorsunuz? Kalitesiz ve merdivenaltı kurumları bırakın, size en iyi fırsatları sunan başarılı swing kurslarına bakın... İşte en iyi swing kurslarının sizlere sunduğu imkanlar:

1. MEB Ruhsatı

Swing kursu fiyatları hakkında araştırma yaparken ilk bakmanız gereken nokta eğitim alacağınız kurumun MEB ruhsatına sahip olup olmadığıdır. MEB ruhsatına sahip olmayan bir dans okulu her ne kadar öyle olduğunu iddia etse de bir eğitim kurumu değildir, kaçak kurslar veriyordur. Böyle bir kurumdan kaliteli eğitim alma olanağınız yoktur, çünkü MEB ruhsatı bir eğitim kurumunun sahip olması gereken asgari standartları gösterir. Ucuz Swing kursu fiyatlarına aldanıp suça ortak olmayın, kalitesiz derslerle vakit kaybetmeyin.

2. Kurum Deneyimi

Kaliteli bir eğitim için eğitim alacağınız kurumun yeterli deneyime sahip olması büyük önem taşır. Çünkü birçok unsurun söz konusu olduğu eğitim sektörü, gerçek bir organizasyon tecrübesi gerektirir. Deneyimsiz kurumlar ise bu eksikliklerini düşük Swing eğitimi fiyatları ile kapatmaya çalışır. Ancak unutmayın ki vaktiniz paranızdan daha önemsiz değildir…

3. Eğitmen Kadrosu

Swing dersi fiyatları söz konusu olduğunda bakmanız gereken yerlerden biri de eğitmen kadrosunu kimlerin oluşturduğudur. İyi bir eğitim için yalnızca kurum değil, eğitmen kadrosunun da deneyim ve uzmanlık sahibi olması gerekir. Swing kursu verecek yeterliliği bulunmayan eğitmenler ucuz ve hatta ücretsiz Swing kursu verseler bile düşük standartlarıyla beklentilerinizi karşılayamayacaklardır.

4. Kurs Lokasyonu

Swing kursu fiyatları açısından unutmamanız gereken bir diğer konu da kursun lokasyonudur. Toplu taşıma araçlarına ve kentteki etkinlik alanlarına yakın olan bir eğitim kurumu doğal olarak daha yüksek Swing kurs fiyatları ile eğitim verecektir. Merkezi bir konumda olmayan Swing kursları fiyat bakımından daha düşük olsa da boş zamanınızın büyük bir bölümünü yollarda harcamanıza neden olacaktır. Bu durum, başlangıçta büyük bir sorun gibi gözükmese de zamanla Swing dansına olan hevesinizi azaltabilir.

5. Ders İçerikleri

Swing kursu fiyatları neye göre değişir? Bu soruyu yanıtlarken unutulmaması gereken bir nokta da ders içerikleridir. Swing kursu fiyat araştırmalarınız sırasında dans okullarının farklı programlara ve program sürelerine sahip olduğunu hemen fark edeceksiniz. Sizin Swing kursundan beklentiniz ne? Temel düzey bir eğitimle ileri düzey Swing kursu fiyatları doğal olarak farklı olacaktır. Swing kursu fiyat paketleriyle verimli bir eğitim alamayacağınızı unutmayın. Öncelikle sizin istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz analiz edilerek buna uygun bir program hazırlanmalıdır.

6. Ders Programı

Benzer bir biçimde özel veya grup dersleri almanız da Swing kursu fiyatları üzerinde doğrudan doğruya belirleyici olacaktır. Özel Swing kursu fiyat teklifleri daha yüksek fiyatlara sahip olsa da partnerinizle birlikte verimli bir öğrenim görmenize yardımcı olur. Buna karşılık ucuz Swing kursu olarak grup eğitimlerinden yararlanabileceğiniz gibi sosyalleşme olanağını da göz ardı etmemek gerekir.

7. Sınıf Mevcudu

Ucuz veya ücretsiz Swing kursu veren kurumların standartlar bakımından sınıfta kaldığı en önemli konulardan biri sınıf mevcududur. Özellikle sürümden kazanmayı hedefleyen dans okulları Swing kursu kontenjanlarını olabildiğince yüksek tutar. Ancak böylesine kalabalık bir ortamda verimli bir eğitim alabilmek mümkün değildir. Swing kursu fiyatları araştırmanız sırasında uygun bulduğunuz kurumlara kesinlikle sınıf mevcudunu sorun ve 10-12 kişiden fazla kontenjanları olan dans okullarından kurs almayın!

Ucuz Swing Kursu İçin Kaliteden Taviz Vermeyin!

Her yıl Swing kursu almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor. Siz de onlardan biri olmak istemiyorsanız ucuz Swing kursu ararken kaliteden taviz vererek kötü bir sürprizle karşılaşmayın…

Dans Akademi’de önceliğimiz Swing kursu ücretleri değil, öğrencilerimizin memnuniyeti! Kaliteli bir eğitim için Swing kursu programlarının bireyselleştirilmesi gerektiğinin farkında bir kurum olarak 15 yıllık deneyimimiz ve sizinle birlikte kurs programını hazırlıyor, Avrupa standartlarında bir eğitimle dans tutkunuzu şekillendiriyoruz!

[widget-189]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46