Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pole Dans Kursu Fiyatları 1500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Ucuz ve Kaliteli Bir Eğitim Mümkün Mü?

Son yılların ilgi çeken danslarından biri olan Pole dans, her geçen gün daha fazla dans okulu tarafından eğitimi verilen dans türlerinden biri. Ancak özellikle İstanbul Pole dans kursu fiyatları arasındaki rekabet ve fiyat farklılıkları, dans tutkunlarının aklını iyice karıştırıyor. Pole dans kursu fiyat farklılıklarına bakan dans severler, kaliteli bir eğitim alabilmek için hangi dans okulunu seçmesi gerektiğine karar veremiyor.

Peki Pole dans kursu fiyatları neye göre değişiyor ve ne kadar olmalı? Eğitim kalitesiyle Pole dans kursu fiyatları arasında bir korelasyon var mı? Gelin, Pole dans kursu fiyat politikası üzerinde belirleyici olan faktörlere birlikte göz atalım ve aynı zamanda hem kaliteli hem de ucuz Pole dans kursu vermek mümkün mü anlamaya çalışalım…

1500 - 2000 TL Pole Dans Kursu Fiyatları 

Pole dans, bir direk yardımı ile dans ve akrobasi figürlerinin birleşiminden oluşuyor. Pole dans sınıfları standart dans sınıfları gibi olmazken ücretlerinin de Latin dans kursu fiyatları gibi olmasını beklememek gerekiyor. Özel olarak hazırlanan pole dans sınıflarında direk, ayna, kaymaz parke ve güvenlik gereçleri bulunması gerekiyor. Bu sebeple 1500 TL gibi bir ücrete pole dans eğitimi olmamalı. Eğer bu kadar düşük pole dans kursu fiyatları ile karşılaşıyorsanız ders içeriğini incelemeli, sınıfları görmeli, eğitmeninizle tanışmalısınız. Basit düzeyde pole dans öğrenmek için bu kurslar seçilebilir elbette. 

2500 - 4000 TL Aralığındaki Pole Dans Kursları Nasıl?

Orta seviye pole dans kursu fiyatları 2500 - 4000 TL arasında değişiyor. Bu pole dans kursu fiyatları aralığında olanlar için eğitim kalitelerini geliştirmekte olan amatör kurslar diyebiliriz. Bütçesini zorlamak istemeyen ve pole dansının kendine uygun olup olmadığını deneyimlemeyi düşünenler için tercih edilebilir. 

4500 - 9000 TL Pole Dans Kursu Fiyatları İçin Çok mu?

İyi bir pole dans kursu fiyatları 4500 TL'den aşağı olmaz. Çünkü dans sınıfı standartları ortalamanın üstünde olmalı, en iyi ekipmanların yer alması gerekir. Güvenli bir ortam ve pole dansına uygun aksesuarlar sağlanmalıdır. MEB ruhsatı olması gereken bu pole dans kursu fiyat aralığındaki kurslarda deneyimli eğitmenler yer almalıdır. Pole dans dersleri sanıldığı kadar kolay değildir. Bu ücretleri ödediğiniz pole dans kurslarında ayrıca eğitim sonu sertifika, sosyalleşme imkanları, farklı dans kursları ve özel ilgi beklemelisiniz. 

Özel Pole Dans Kursu Fiyatı 1 Ders Saati İçin 1750 - 2000 TL!

Pole dans genellikle özel olarak alınması tavsiye edilen kurslardan. Çünkü eğitmenin bire bir ilgisini ve dikkatini gerektiriyor. Kişiye özel pole dans kursu fiyatları ise 1750 TL'den başlıyor. 4 ders 7000 - 8000 TL arası bir ücret pole dans kursu için gayet normal. Çünkü zor bir dans ve emek istiyor. Dilerseniz özel pole dans kursu alarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. 

Pole dans kursu fiyatları hakkında bilgi verdik. Bu fiyatları belirleyen en önemli kriterlere yakından bakacak olursak; 

1. MEB Ruhsatı

MEB ruhsatı; bir dans okulunun Milli Eğitim Bakanlığı görevlileri tarafından denetlenerek gerekli standartları yerine getirdiğinin onaylandığını gösterir. Dolayısıyla MEB ruhsatı olmayan bir dans okulu ucuz Pole dans kursu verse bile asgari standartları bile yerine getirmediği için son derece kalitesiz bir eğitim vadettiği açıktır. Ayrıca bu tür bir kurumun kaçak olduğunu da göz ardı etmemek gerekir.

2. Kurum Deneyimi

Deneyimsiz dans okulları, dans tutkunlarının ilgisini çekebilmek adına çoğu zaman ucuz Pole dans kursu fiyat kampanyaları düzenleyerek öne çıkmaya çalışır. Ancak unutmamak gerekir ki eğitim aynı zamanda deneyim ve organizasyon işidir. Deneyimsiz bir eğitim kurumunun kaliteli bir eğitim için gerekli organizasyon becerisinden yoksun olması muhtemeldir. Ayrıca deneyimli kurumlarda geçmiş öğrenci yorumlarına bakarak kursun size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

3. Eğitmen Kadrosu

Pole dans kursu ve herhangi bir eğitim programının verimli geçmesinde ana elementlerden biri de hiç kuşkusuz eğitmendir. Bu nedenle Pole dans kursu ücretleri hakkında araştırma yaparken göz önüne almanız gereken noktalardan biri de kurumun eğitmen kalitesidir. Ucuz Pole dans kursu veren dans okullarının çoğu deneyimsiz veya asıl uzmanlığı olmayan Pole dans olmayan eğitmenlerle çalışarak maliyetleri düşürmeye çalışır. Bu nedenle direk dansı kursu fiyatları hakkında görüşürken kurum yetkililerine eğitmen kadrosu hakkında sorular sormayı da unutmayın!

4. Kurs Lokasyonu

Pole dans kursu fiyatları açısından unutmamanız gereken bir diğer konu da kursun lokasyonudur. Toplu taşıma araçlarına ve kentteki etkinlik alanlarına yakın olan bir eğitim kurumu doğal olarak daha yüksek Pole dans kursu ücretleri ile eğitim verecektir. Merkezi bir konumda olmayan Pole dans kursları fiyat bakımından daha düşük olsa da boş zamanınızın büyük bir bölümünü yollarda harcamanıza neden olacaktır. Bu durum, başlangıçta büyük bir sorun gibi gözükmese de zamanla dansa olan tutkunuzu azaltabilir.

5. Sınıf Mevcudu

Ucuz Pole dans kursu fiyat ve kampanyaları düzenleyen dans okullarının akıllarındaki stratejilerden biri; çok sayıda öğrenci kaydı yaptırarak sürümden kazanmaktır. Ancak verimli bir Pole dans eğitimi için sınıf mevcudunun 10-12 kişiyi geçmemesi büyük önem taşır. Bu nedenle Pole dans kursu ücretleri hakkında görüştüğünüz kurum yetkililerine sınıf kontenjanlarını sormayı ihmal etmeyin! Eğitmeninizle neredeyse hiç etkileşime girmediğiniz bir kursta dansı öğrenemezsiniz!

Önceliğiniz Fiyat Değil Kalite Olsun!

Her yıl Pole dans eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor. Siz de onlardan biri olmak istemiyorsanız beklentilerinizden ödün vermeyin, ucuz Pole dans kursu fiyatları ile eğitim veren kalitesiz kurumlardan eğitim alarak zamanınızı boşa harcamayın!

Dans Akademi’de önceliğimizin Pole dans kursu fiyatları değil, öğrenci memnuniyeti olduğunu vurgulamak isteriz. Öncelikle seviyenizi ve yeteneklerinizi analiz ediyor, ihtiyacınız olan eğitimi belirleyerek kurs programınıza sizinle birlikte karar veriyoruz. Ayrıca kurs süresi boyunca ders telafisi, sahne uygulamaları ve bolca pratikle Pole dansın inceliklerini öğrenmeden sizi mezun etmiyoruz!

[widget-219]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46