Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kizomba Kursları – En İyi Kizomba Kursu Hangisi?

Vaktinizi ve Paranızı Kalitesiz Kurslarla Boşa Harcamayın!

Her yıl Kizomba kursu almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Son yıllarda diğer sektörlerde olduğu gibi eğitim sektöründe de kaçak ve deyim yerindeyse merdiven altı kurumların sayısında ciddi bir artış görülüyor. Eğer bu tür kurumların tuzağına düşmek istemiyor, en iyi Kizomba kursu nasıl seçilir diye merak ediyorsanız yazımızı incelemeye devam edin. Dans tutkunları için Kizomba kursları veren bir dans okulunun nasıl olması gerektiğine değinecek, kizomba kursu seçerken dikkat edilecekler hakkında konuşacağız...

   

1. Kurumun MEB Ruhsatı Var Mı?

Kaçak bir eğitim kurumundan Kizomba kursu almadığınıza emin olmak istiyorsanız öncelikle MEB onayı olup olmadığına bakmalısınız. Bir kurumun MEB ruhsatı yoksa eğitim kurumu değildir! Düşük eğitim standartlarının yanı sıra kaçak Kizomba kursları ile işbirliği yaparak suça ortak olmayın! MEB ruhsatlı bir Kizomba kursu derslikleri, bina güvenliği, acil çıkışları, sınıf mevcudu, eğitmen kadrosu gibi eğitim kalitesini belirleyen tüm faktörlerde Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi’ne uymak zorundadır.

2. Kaç Yıldır Sektörde?

Eğitim sektöründe 10-15 yıllık uzun bir geçmişe sahip olan ve yüksek öğrenci memnuniyeti ile en iyi Kizomba kursları arasında gösterilen bir eğitim kurumundan Kizomba kursu alarak zamanınızı boşa harcama riskini minimuma indirin. Yeni açılan Kizomba kursları çoğu zaman deneyimsiz bir eğitmen kadrosu ile eğitim verir. Ayrıca sektörde her yıl farklı bir isimle hizmet vermeye başlayan güvenilmez kurumların da çok sayıda olduğunu unutmayın!

3. Eğitmen Kadrosu Deneyimli Mi?

MEB onaylı bir Kizomba kursu, usta öğreticilerden kurulu bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Buna karşılık maliyetlerini düşük tutmak isteyen Kizomba kursları çoğu zaman sertifikası olmayan eğitmenler istihdam ederek öğrencilerinin dans tutkusunu umursamayan bir yaklaşım gösterir, çünkü hedefleri öğrencilerine gerçekten katkı sağlamak değil yalnızca kazanç elde etmektir. Unutmayın ki en iyi Kizomba kursu iddialı reklamlara sahip olan değil, deneyimli ve alanında uzman bir ekiple öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim veren dans okullarıdır.

4. Sınıf Mevcudu Kaç Kişi?

Düşük standartlara sahip bir eğitim merkezinin asıl amacı dans tutkunlarına kaliteli bir Kizomba kursu sunmak değil, olabildiğince fazla para kazanmaktır. Para kazanmanın en kolay yolu da çok sayıda öğrenciyi deyim yerindeyse tıka basa bir dersliğe doldurmaktır. Bu nedenle Kizomba kursu seçerken kesinlikle kuruma, sınıf mevcudunun kaç kişi olacağını sorun. Kalabalık bir sınıfta eğitmeninizin sizinle ilgilenmesi zordur! En iyi Kizomba kursu maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitmen ve öğrencinin iletişimine olanak veren kurstur.

5. Size Özel Ders Programları Sunuyor Mu?

En iyi Kizomba kursları size en uygun eğitimleri veren dans okullarında olur! Bu nedenle Kizomba kursu seçerken dikkat edilecekler listenize kesinlikle ders programlarının nasıl düzenlendiği konusunu dahil etmelisiniz. Paket programlarla eğitim olmaz. İyi bir Kizomba kursu için öncelikle ihtiyaçlarınız belirlenmeli, seviyeniz analiz edilmeli ve buna göre sizinle de ortak bir şekilde size özel bir program belirlenmelidir.

Tutkunuz Güvenilmez Kurumların Elinde Sönmesin!

Son dönemde artan dans okullarının sayılarına bakınca kaliteli bir Kizomba kursu seçmek gerçekten de zor bir işe dönüşüyor. Eğer vaktinizi ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız yukarıda saydığımız noktalara dikkat ederek en iyi Kizomba kursu hangisi seçebileceğinize inanıyoruz. Dans tutkunuzu güvenilmez kurumlara teslim ederek kaybetmeyin!

Gerçek bir sanat merkezinin eğlenceli ve enerjik atmosferinde, uygulama ağırlıklı programlara sahip bir eğitim kurumuyla tanışmak ve uluslararası standartlarda bir Kizomba kursu almak için bizimle iletişime geçin! Eğitim danışmanlarımızla görüşün, sizin için en iyi Kizomba kursu programını belirleyelim!

[widget-190]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46