Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Yenibosna – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Bu Hikayenin Kahramanı Sizsiniz! – Dans Eğitimleri Yenibosna Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Yenibosna Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Kendini müziğin ritmine kaptırarak dans eden kişilere hayranlık duyuyor, siz de onlar gibi dans etmek istiyor olabilirsiniz. Dans Akademi Yenibosna dans eğitimleri ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Yenibosna dans kurslarının deneyimli eğitmenleri ile içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarmak ve kariyer planlamanızda emin adımlarla ilerlemek için hemen Dans Akademi’ye gelin!

“Ben güzel dans ediyorum.” ya da “Ben zaten yetenekliyim.” demek yetmez! Sahip olduğunuz yetenekleri doğru bir eğitimle birleştirerek dansa profesyonel yaşamınızda da yer verebilirsiniz.! Yenibosna dans dersi ile fark edilen ve keşfedilen siz olun, hayallerinizi ertelemeyin!

Dansın Etkileyici Gücünü Fark Edin! – Dans Eğitimi Yenibosna Dans Akademi

Dans Akademi ailesi olarak henüz Yenibosna’da değiliz. Ancak 2024 yılı itibariyle Yenibosna dans kursu olarak da sizlerle birlikte olmayı planlıyoruz. Bu süreçte ayrıcalıklı dans eğitimlerimize katılmak ve dans etme becerilerinizi geliştirmek isterseniz Yenibosna dans kursu şubemize gelebilirsiniz.

[widget-184]

Dans Eğitimi ile Çocuklarınızın Disiplin Duygusunu Geliştirin! – Çocuk Dans Dersi Yenibosna Dans Akademi

Dans etmek isteyen bir çocuğunuz varsa onu Yenibosna dans eğitimine yönlendirerek disiplin duygusu kazanmasını sağlayabilir ve geleceği için harika bir yatırım yapmış olabilirsiniz! Dans etmek disiplin ve düzenli çalışma gerektiren bir süreç olduğu için Yenibosna çocuk dans derslerine katılan çocuklarınızın ödev ve sorumluluklarını yerine getirme, sıkı ve düzenli çalışma gibi edinimler kazandığını fark edebilirsiniz.

Unutulmaz Anlar Yaşayın! –Dans Eğitimi Yenibosna Dans Akademi

Amatörlükten profesyonelliğe ulaşan dans yolculuğunuzda unutulmaz hatıralar biriktirmeye var mısınız? Sizin gibi dans tutkunu insanlarla bir araya geleceğiniz ve ilk dansınızı edeceğiniz keyifli bir sanat ortamı… Bu eğlenceli atmosferdeki yerinizi almak için hemen Dans Akademi Yenibosna dans kursuna gelin!

[widget-183]

Ayrıcalıklı Bir Dans Eğitimi Alın! – Dans Dersleri Yenibosna Dans Akademi

Dans etmeniz için size Türkiye’nin önde gelen koreograflarından, dansçılarından ve akademisyenlerinden oluşan bir eğitim kadrosu, kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceğiniz ferah ve az kişilik sınıflar, çeşitli sosyal etkinlikler, 15 yıllık deneyim, keyifli bir ortam ve %100 öğrenme garantili bir eğitim sunduğumuzu söylesek ne dersiniz? Hemen Dans Akademi’ye gelin ve Sosyal Latin Kursları Yenibosna, Salsa Kursu Yenibosna, Tango Kursu Yenibosna, Bachata Kursu Yenibosna, Swing Kursu Yenibosna, Vals Kursu Yenibosna, Hip Hop Kursu Yenibosna, Modern Dans Kursu Yenibosna, Break Dance Kursu Yenibosna, Street Jazz Kursu Yenibosna, Oryantal Kursu Yenibosna, Zeybek Kursu Yenibosna, Bale Kursu Yenibosna eğitim programlarından dilediğinizde ayrıcalıklı bir dans eğitim almaya başlayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Yenibosna Dans Kursu Dans Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Dans Akademi Yenibosna dans kursu olarak dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor; öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Yenibosna Dans Eğitimi MEB Sertifikası

Dans Akademi Yenibosna dans kurslarında eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle birlikte ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre dans eğitimi içeriği hazırlıyoruz. Kursu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize meslek yaşamlarında önemli bir artı sağlayacak MEB onaylı dans kursu sertifikalarını takdim ediyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Yenibosna Dans Akademi

Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz! Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler sunuyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen dansçıları, ünlü koreografları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Yenibosna Dans Kursu Dans Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir dans eğitimi programı oluşturma fikrini Dans Akademi Yenibosna dans kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak ve sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile dans etmek sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Yenibosna Dans Kursu Dans Akademi

Ekipmanlarımızın kalitesine her zaman önem veriyoruz! Yenibosna dans kursu olarak öğrencilerimizi her zaman en kaliteli, yeni ve donanımlı ekipmanlarla buluşturuyor; gelişimlerine destek oluyoruz. Yenibosna dans kursu ile sanatla iç içe bir yaşam tarzını benimsemeye var mısınız? 

Maya Angelou diyor ki;

“Evrende her şeyin bir ritmi vardır. Her şey dans eder.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Dans Akademi Yenibosna dans kursu olarak öğrencilerimizin kaçırdıkları dersler için haklarını saklı tutuyor ve farklı şube veya sınıflarımızda telafi dersi tanımlıyoruz. Herhangi bir durumdan kaynaklı olarak kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimiz için bir yıl süreyle geçerli olmak üzere dondurma hakkı sunuyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Yenibosna Dans Akademi

Siz de ayrıcalıklı bir eğitimle profesyonel bir sanat yaşamına giriş yapmaya ne dersiniz? Öğrencilerimizin derslerden daha fazla verim alabilmesi için sınıf mevcutlarını az kişi olacak şekilde planlıyor; daha fazla etkileşimli ve samimi bir ortam sunuyoruz!  Talep eden öğrencilerimiz için birebir ders imkanı oluşturuyor; her öğrencimizin gelişimi ve eksikleriyle özel olarak ilgileniyoruz. 

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Dans Akademi’nin düzenlemiş olduğu dans geceleri ile başarınızı herkese ispat etmeye var mısınız? İlk sahne deneyiminizi yaşamak ve öğrendiklerinizi sevdiklerinizle paylaşmak için Yenibosna dans eğitimlerine katılın, profesyonel bir yaşama merhaba deyin!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu

Dans Akademi çocuk dans kursları Yenibosna şubesi olarak size çok yakınız! İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun; metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile akademimize ulaşabilirsiniz. Sizi başarıya ulaştıracak bir dans eğitimi için hemen merkezi konumdaki kursumuza gelin!

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Yenibosna dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Yenibosna, Tango Kursu Yenibosna, Bachata Kursu Yenibosna, Cha Cha Cha Kursu Yenibosna, Swing Kursu Yenibosna; Salon danslarından Vals Kursu Yenibosna, Rumba Kursu Yenibosna, Samba Kursu Yenibosna, Bolero Kursu Yenibosna, Quick Step Kursu Yenibosna, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Yenibosna, Modern Dans Kursu Yenibosna, Break Dance Kursu Yenibosna, Rock’n Roll Kursu Yenibosna, Street Jazz Kursu Yenibosna, Disco Kursu Yenibosna, K-pop Kursu Yenibosna, Dance Hall Kursu Yenibosna; Halk dansları programından Oryantal Kursu Yenibosna, Zeybek Kursu Yenibosna, Horon Kursu Yenibosna, Kafkas Kursu Yenibosna, Sirtaki Kursu Yenibosna, Roman Kursu Yenibosna, Flamenko Kursu Yenibosna; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Yenibosna, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Yenibosna, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Yenibosna, Yetişkin Bale Kursu Yenibosna ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Yenibosna, Reformer Pilates Kursu Yenibosna, Yoga Kursu Yenibosna, Pole Dance Kursu Yenibosna olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Yenibosna Dans Kursu Dans Akademi

  • Özel ders mi almalıyım, yoksa grup dans eğitimine mi katılmalıyım?

Yalnız olduğunuzda daha rahat dans edebileceğinizi düşünüyorsanız özel dans dersi, dans eğitimi alırken bir yandan da sanat tutkunlarıyla sosyalleşmek istiyorsanız grup dans derslerine katılabilirsiniz.

  • Çocuğum içine kapanık biri. Sosyalleşmesi için dans eğitimi aldırmak istiyorum. Faydalı olur mu?

Yenibosna dans kursuna gelen çocuğunuz akranlarıyla birlikte sosyal bir ortamda bulunacağı için hem kendini ifade etme duygusunu geliştirecek hem de günlük yaşamda çok daha aktif olacak. Yeteneklerini keşfettikçe özgüveni gelişecek ve kendini göstermeye başlayacak!

  • Yenibosna dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var? 

Dans Akademi Yenibosna dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Yenibosna, Tango Kursu Yenibosna, Bachata Kursu Yenibosna, Merengue Kursu Yenibosna, Cha Cha Cha Kursu Yenibosna, Swing Kursu Yenibosna, Rueda Kursu Yenibosna, Kizomba Kursu Yenibosna Vals Kursu Yenibosna, Rumba Kursu Yenibosna, Samba Kursu Yenibosna, Bolero Kursu Yenibosna, Paso Doble Kursu Yenibosna, Foxtrot Kursu Yenibosna, Jive Kursu Yenibosna, Quick Step Kursu Yenibosna, Hip Hop Kursu Yenibosna, Modern Dans Kursu Yenibosna, Break Dance Kursu Yenibosna, Capoeira Kursu Yenibosna, Çarliston Kursu Yenibosna, Lindy Hop Kursu Yenibosna, Rock’n Roll Kursu Yenibosna, Street Jazz Kursu Yenibosna, Disco Kursu Yenibosna, K-Pop Kursu Yenibosna, Dance Hall Kursu Yenibosna, High Heels Kursu Yenibosna, Oryantal Kursu Yenibosna, Zeybek Kursu Yenibosna, Horon Kursu Yenibosna, Kafkas Kursu Yenibosna, Sirtaki Kursu Yenibosna, Roman Kursu Yenibosna, Flamenko Kursu Yenibosna, Bale Kursu Yenibosna, Pilates Kursu Yenibosna, Yoga Kursu Yenibosna, Pole Dance Kursu Yenibosna, Jimnastik Kursu Yenibosna, Stretching Kursu Yenibosna ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Yenibosna Dans Kursu Fiyatları

Yenibosna dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Kursları Yenibosna, Salsa Kursu Yenibosna, Tango Kursu Yenibosna, Bachata Kursu Yenibosna, Swing Kursu Yenibosna, Vals Kursu Yenibosna, Hip Hop Kursu Yenibosna, Modern Dans Kursu Yenibosna, Break Dance Kursu Yenibosna, Street Jazz Kursu Yenibosna, Oryantal Kursu Yenibosna, Zeybek Kursu Yenibosna, Bale Kursu Yenibosna eğitimlerinden hangisini seçtiklerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Yenibosna dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Yenibosna dans kursu ücretleri düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Dans Eğitimleri Yenibosna Dans Akademi – Size Destek Olmaya Hazırız!

Hayatınızda bir yenilik yapmaya ne dersiniz? Sahnelerin tozunu attırmak ve dansınızla konuşulmak istiyorsanız Yenibosna dans eğitimleri tam da aradığınız fırsat! Dans Akademi’nin keyif dolu derslerine katılarak Türkiye’nin ünlü koreograf ve dansçılarından dansın sırlarını öğrenebilir, başarılı bir kariyer planı oluşturabilirsiniz.

İsterseniz boş vakitlerinizi eğlenceli bir hobiyle değerlendirmek ya da vücudunuzun ihtiyaç duyduğu egzersiz hareketlerini yapmak isterseniz de profesyonel bir dansçı olabilmek için Yenibosna dans derslerine katılabilirsiniz.  Dans Akademi ile güzel bir başlangıç yapmaya hazır olun!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46