Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Pendik – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Yaşamınıza Hareket Katın! –  Dans Dersleri Pendik Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Pendik Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Gelecek kaygısı, iş stresi, sınav haftası derken kendinize bir türlü vakit ayıramadığınız farkında mısınız? Sizce de müziğin ilham verici dünyasında özgürleşmeye ihtiyacınız yok mu? O halde ne duruyorsunuz? Hemen Pendik dans kursuna gelin, hayatın sıkıcı ve telaşlı havasından uzaklaşıp kendinize değer verdiğinizi hissedin!

Yetenekli olduğunuzu düşünüyor ancak keşfedilmeye ve küçük bir motivasyona mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Kendinizi Dans Akademi Pendik dans eğitiminin alanında uzman eğitmenlerine bırakın, tüm yetenekleriniz ortaya çıksın!

Hayallerinizi Ertelemeyin! – Pendik Dans Kursları Dans Akademi

En iyi Pendik dans kursu olarak şimdilik Bakırköy şubemizde sizlerleyiz. Sizlerden gelen yoğun taleple birlikte 2024 yılı itibariyle Pendik’te de olacağız. Eğlenceli derslerimize katılmak, uzman dans eğitmenlerimizle tanışmak ve keyifli atmosferimizde hayatınıza renk katmak isterseniz Dans Akademi Pendik dans kursuna gelin!

[widget-184]

Çocuğunuzun Sosyal İlişkilerini Geliştirin! - Çocuk Dans Kursları Pendik Dans Akademi

Çocuğunuzu tabletten ve telefondan bir türlü ayıramıyor musunuz? Onlara ellerindeki dünyadan çok daha güzelini sunarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pendik çocuk dans kursları ile çocuğunuzun zihinsel ve ruhsal gelişimini desteklerken aynı zamanda da yaşıtlarıyla vakit geçireceği sanat dolu bir ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşamınıza Renk Gelsin! – Dans Kursları Pendik Dans Akademi

İş hayatınızdaki koşuşturmacadan ya da derslerin yoğunluğundan sıkılmadınız mı? Kendiniz için bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Keyifli geçen derslerimizle Pendik dans kurslarında sizlerle birlikteyiz! İşi, işte bırakın! Günlük yaşamınızda strese değil, dansın iyileştirici gücüne yer verin! Kendinizi çok daha enerjik ve hayat dolu hissedeceğiniz bir dans kursu arayışında iseniz size hem yeni bir beceri kazandıracak hem de boş vakitlerinizi eğlenceyle dolduracak güzel bir dans eğitimi için kolları sıvayabilirsiniz! 

[widget-183]

Dans Akademi’de Güzel Anılar Biriktirin! – Dans Kursları Pendik Dans Akademi

İleride herkesin hayran olduğu ünlü bir dansçı olduğunuzda dans kursunda eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşadığınızı hatırlamak çok da güzel olmaz mı? Dans ettiğiniz ilk şarkı, aldığınız ilk alkış ve ilk deneyiminiz, ne kadar unutulmaz, öyle değil mi? Bu unutulmaz anları Dans Akademi Pendik dans kurslarında yaşamaya var mısınız? Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenleri, keyifle geçen dersler, ferah stüdyolar ve sanat dolu bir ortam için hemen Dans Akademi’ye gelin ve Sosyal Latin Kursları Pendik, Salsa Kursu Pendik, Tango Kursu Pendik, Bachata Kursu Pendik, Swing Kursu Pendik, Vals Kursu Pendik, Hip Hop Kursu Pendik, Modern Dans Kursu Pendik, Break Dance Kursu Pendik, Street Jazz Kursu Pendik, Oryantal Kursu Pendik, Zeybek Kursu Pendik, Bale Kursu Pendik eğitim programlarından dilediğinizde dans eğitim almaya başlayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Pendik Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Pendik dans kursu, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu! Siz de merdiven altı ve kaçak kurumlarda kalitesiz, sizinle ilgilenilmeyen, boş yere zaman harcayacağınız dans derslerine katılmak yerine sizler için sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı eğitim içerikleri, konforlu ortam ve usta eğitmenlerden dans dersleri almanın tadını çıkarın! Pendik dans kursu ile sizi profesyonelliğe taşıyacak bir dans eğitimi almaya hazır olun!

MEB Onaylı Dans Kursu Sertifikası –Dans Akademi Pendik Dans Eğitimi MEB Sertifikası

Kariyerinizde size önemli bir artı sağlayacak, rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek bir eğitim için Dans Akademi Pendik dans kurslarına gelmeye ne dersiniz? Türkiye’de ve Avrupa’nın birçok yerinde tanınan MEB onaylı dans sertifikanız ile dansın büyülü dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz!

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersleri Pendik Dans Akademi

Dans Akademi ailesi olarak Türkiye’nin önde gelen dansçılarını sizlerle buluşturuyor, başarılı bir eğitim alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatını dansa adamış duayenlerle düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerle öğrencilerin farklı bir bakış açısı kazanmasını ve hayranı oldukları dansçılarla tanışmalarını sağlıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Pendik Dans Kursu Dans Akademi

Türkiye’de ilk defa bireysel farklılıkları esas alan bir dans eğitimi programı oluşturma fikrini Dans Akademi Pendik dans kursları yaptı! Avrupa standartlarına uygun olarak sizlerin gelişim seviyesi, bilgi düzeyi ve öğrenme hızı gibi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitim programlarımız ile dans etmek sizin için bir tutkuya dönüşebilir!

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Pendik Dans Kursu Dans Akademi

MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak elbette araç-gereç donanımına önem veriyor, ekipmanlarımızı eksiksiz, güncel ve kaliteli tutuyoruz! Pendik dans dersleri ile sizlere her açıdan fayda sağlayacak bir eğitim kurumunda ders almak ve fark edilir olmak için harekete geçebilirsiniz! 

Rus balet ve koreograf Mikhail Baryshnikov diyor ki;

“Ben herkesten daha iyi dans etmeye çalışmıyorum. Sadece kendimden daha iyi dans etmeye çalışıyorum.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

En iyi Pendik dans kursu olarak derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için telafi hakkı sunuyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren öğrencilerimizi mağdur etmiyor, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere dondurma hakkı tanımlıyoruz. %100 öğrenme garantisi sunan Dans Akademi Pendik dans kursları ile hayallerinizdeki gibi dans etmeye var mısınız?

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Pendik Dans Akademi

Dans Akademi çocuk dans kursları Pendik’te öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecekleri ve öğrendiklerini pekiştirecekleri bir ortam sunuyoruz. Kalabalık sınıflarda verilen dans derslerinin verimli olmayacağını biliyor, daha az öğrenciyle daha verimli sınıflar oluşturuyoruz. Buna ek olarak talep eden öğrenciler için birebir ders imkanı sunuyoruz. Pendik dans kursu ile özgür figürlerinizle fark edilir olmaya hazır mısınız?

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Pendik dans kursu sonunda, sevdiklerinize harika bir dans gösterisi yapmaya ne dersiniz? Sahne deneyimi kazanacağınız dans gecesinde uzman eğitmenlerimizden ve ünlü koreograflardan değerlendirmeler alarak kariyerinizdeki ilk profesyonel gösteriyi gerçekleştirebilirsiniz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu Dans Akademi

Pendik dans kursuna katılmanın iş veya okul temponuzu aksatmasına izin vermemek için kursumuzu İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşımın sağlanabildiği merkezi bir lokasyona konumlandırdık. Metro, metrobüs, minibüs veya otobüsle ulaşım sağlayabileceğiniz Pendik çocuk dans kursu ile vaktinizi yollarda geçirmenize gerek kalmayacak!

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Pendik dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Pendik, Tango Kursu Pendik, Bachata Kursu Pendik, Cha Cha Cha Kursu Pendik, Swing Kursu Pendik; Salon danslarından Vals Kursu Pendik, Rumba Kursu Pendik, Samba Kursu Pendik, Bolero Kursu Pendik, Quick Step Kursu Pendik, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Pendik, Modern Dans Kursu Pendik, Break Dance Kursu Pendik, Rock’n Roll Kursu Pendik, Street Jazz Kursu Pendik, Disco Kursu Pendik, K-pop Kursu Pendik, Dance Hall Kursu Pendik; Halk dansları programından Oryantal Kursu Pendik, Zeybek Kursu Pendik, Horon Kursu Pendik, Kafkas Kursu Pendik, Sirtaki Kursu Pendik, Roman Kursu Pendik, Flamenko Kursu Pendik; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Pendik, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Pendik, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Pendik, Yetişkin Bale Kursu Pendik ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Pendik, Reformer Pilates Kursu Pendik, Yoga Kursu Pendik, Pole Dance Kursu Pendik olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Pendik Dans Kursu Dans Akademi

  • Özel ders mi almalıyım, yoksa grup dans eğitimine mi katılmalıyım?

Pendik dans kursunun eğitim anlayışında özel veya grup derslerin hiçbir farkı yok! Yalnız olduğunuzda kendinizi daha rahat ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız özel dans dersi alabilirsiniz. Dans eğitimi alırken aynı zamanda sosyalleşmek hem de diğer insanların gelişimine şahit olmak istiyorsanız da grup dans derslerine katılabilirsiniz. 

  • Dans kursunu tamamlayınca sertifika veriyor musunuz?

MEB onaylı dans kursu Pendik, dans eğitimini tamamlayan herkese MEB onaylı sertifika imkanı sunuyor! Rakiplerinizin arasından sıyrılacağınız MEB onaylı dans sertifikası ve ders içeriğimizle ilgili bilgi almak için Pendik dans kursuna gelmek ister misiniz?

  • Pendik dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Pendik dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Pendik, Tango Kursu Pendik, Bachata Kursu Pendik, Merengue Kursu Pendik, Cha Cha Cha Kursu Pendik, Swing Kursu Pendik, Rueda Kursu Pendik, Kizomba Kursu Pendik Vals Kursu Pendik, Rumba Kursu Pendik, Samba Kursu Pendik, Bolero Kursu Pendik, Paso Doble Kursu Pendik, Foxtrot Kursu Pendik, Jive Kursu Pendik, Quick Step Kursu Pendik, Hip Hop Kursu Pendik, Modern Dans Kursu Pendik, Break Dance Kursu Pendik, Capoeira Kursu Pendik, Çarliston Kursu Pendik, Lindy Hop Kursu Pendik, Rock’n Roll Kursu Pendik, Street Jazz Kursu Pendik, Disco Kursu Pendik, K-Pop Kursu Pendik, Dance Hall Kursu Pendik, High Heels Kursu Pendik, Oryantal Kursu Pendik, Zeybek Kursu Pendik, Horon Kursu Pendik, Kafkas Kursu Pendik, Sirtaki Kursu Pendik, Roman Kursu Pendik, Flamenko Kursu Pendik, Bale Kursu Pendik, Pilates Kursu Pendik, Yoga Kursu Pendik, Pole Dance Kursu Pendik, Jimnastik Kursu Pendik, Stretching Kursu Pendik ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Pendik Dans Kursu Fiyatları

Pendik dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları farklı dans eğitimlerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Pendik dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Pendik dans kursu fiyat düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Pendik Dans Kursu Dans Akademi – Ailemizi Yakından Tanıyın!

Sizinle ortak zevkleri olan kişilerle bir araya gelmek ve ders aralarında dans ve sanata dair sohbetler etmek ister misiniz? O halde sizin için hazırlanan özel eğitim programlarımızı incelemek ve Sanat Cafe’mizi görmek için hemen Pendik dans kursunu ziyaret edebilirsiniz! Gelin, dans tutkunuzu birlikte geliştirelim! 

Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız Pendik dans eğitimi programı ile rakiplerinizden bir adım önde olmaya ne dersiniz? Sizi hem eğlendirecek hem de çok daha sağlı bir forma kavuşmanızı sağlayacak dans dersleri için hemen Dans Akademi’ye gelin, farkı hissedin!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46