Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Levent – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

İçinizdeki Dans Ateşini Burada Yakın! – Levent Dans Kursu Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Levent Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Yaşamın koşturmacaları arasında kendinizi tükenmiş hissediyor, dans tutkunuzu sürekli erteliyor, dans etmeye ve kendiniz için bir şeyler yapmaya vakit bulamıyor musunuz? Levent dans kursu Dans Akademi ile tanışın, bu gidişata bir son verin!

Yetişkin ve çocuk dans kursları Levent dans eğitimi merkezimizde sizi bekliyor! İster çocuğunuzun gelişimine anlamlı bir katkıda bulunmak isterseniz de gündelik rutininizin dinamizmden uzak sıkıcılığını aşmak istiyor olun; aradığınızı Dans Akademi Levent dans dersleri ile bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Henüz Levent’te değiliz! Türkiye’nin en büyük dans ailesi olarak şimdilik dans dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Levent’te yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın dans kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyen dans tutkunlarını Bakırköy Dans Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-184]

Değişimin Tam Zamanı, Dans Edin, Mutlu Olun! – Dans Kursları Levent Dans Akademi

Üzerinize çöken yorgunluktan biraz olsun sıyrılmak, dünyaya daha mutlu, daha pozitif bir pencereden bakmaya başlamak, gerçekten yaşadığınızı hissetmek istiyorsanız dans etmekten daha keyifli bir aktivite var mı? Siz de Levent dans kursları için Dans Akademi ayrıcalıklarıyla tanışın, büyülü bir dünyaya ilk adımınızı atın…

Dans Akademi Levent dans eğitimi merkezimizde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde keyifli bir dans eğitimi alacak, dansa olan becerinizi ve bedeninizin sınırlarını keşfedecek, belki de içinizdeki dansçıyı tanıyacaksınız.

Dans Eden Çocuklar Daha Mutlu! – Çocuk Dans Kursları Levent Dans Akademi

Çocuk dans kursu Levent Dans Akademi çocukların en sevdiği dans okulu! Pedagoji alanında uzmanlığa sahip, deneyimli dans eğitmenlerimiz ve eğlenceli ders içeriklerimizle çocuklarımıza dans etmeyi sevdiriyoruz.

Çocuklarınızın her alanda başarıyı yakalamasını ve sosyalleşmesini istiyorsanız küçük bir adım atarak hayatlarına güzel bir dokunuşta bulunun, Levent çocuk dans kursları ile enerjilerini atmalarını, vücutlarını daha iyi tanımalarını, belki de geleceğin dansçıları arasına adlarını yazdırmalarını sağlayın!

[widget-183]

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Levent Dans Dersleri Dans Akademi

Vaktinizi ve paranızı boş yere harcamamak için merdiven altı, eğitim ruhsatı olmayan kurumlardan uzak durun! Dans kursu Levent Dans Akademi merkezimizde Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına riayet ediyoruz. Siz de Levent dans kursu merkezimizi ziyaret edin; bina planına, eğitim araç gereçlerinden müfredat ve eğitmen kadrosuna kadar tüm standartlarımıza kendi gözlerinizle tanıklık edin!

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Levent Dans Eğitimi

Eğer ülkemizin ünlü dans toplulukları ile çalışmak, kendiniz ya da çocuğunuz için hayallerinizdeki dans kariyerini yaratmak istiyorsanız Levent dans kursları Dans Akademi olarak özgeçmişinize eklediğinizde referansınız olacak MEB onaylı dans sertifikası ile kariyerinize bir adım önde başlamanıza imkan sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Levent Dans Akademi

Levent dans kursu Dans Akademi olarak ekibimizi Türkiye’nin en iyilerinden oluşturuyor, öğrencilerimizin ilgili dans türünde gerek performansları gerekse yetiştirdikleri öğrencilerle öne çıkan, başarılı ve ünlü dansçılar, koreograflar ve sahne sanatları uzmanlarından eğitim almalarına olanak tanıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Dans Kursu Levent Dans Akademi

Dans Akademi Levent dans kursu merkezimizde dünyanın en iyi dans okullarının güncel uygulamalarını ve müfredatlarını yakından takip ederek öğrencilerimize başarısı kanıtlanmış yenilikçi metotlarla eğitim veriyor, uzman eğitmenlerimizin yanı sıra duayenlerle workshoplar gerçekleştirerek performanslarını değerlendiriyor, eksiklerini gidermelerini sağlıyor, gerçek potansiyellerini açığa çıkarıyoruz!

Duruş Bozukluklarına İyi Geliyor!

Dans eğitimi; özellikle çocuklarda gelişim döneminde ortaya çıkan duruş bozukluklarının önüne geçilmesinde en etkili yöntemlerden biridir.

Sınıf Mevcudu – Dans Akademi Levent Dans Dersleri

Levent dans kursu merkezimizde kaliteli bir eğitim için sınıf mevcudunun maksimum 12 kişiyi geçmemesi gerektiğine inanıyor, öğrencilerimize eğitmenleriyle rahatlıkla iletişime geçebilecekleri, rahat ve konforlu bir ortamda verimli bir dans eğitimi alma fırsatı sunuyoruz. İster kendiniz ister çocuklarınız için nitelikli bir dans kursu arıyorsanız Levent dans eğitimi merkezimizle tanışmanızın tam vakti!

Ferah ve Güvenli Sınıflar – Levent En İyi Dans Kursu Dans Akademi

Levent dans kursu merkezimizde öğrencilerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri keyifli ve ev sıcaklığında bir atmosfer sunuyor, sınıflarımızın hijyenine ve havalandırılmasına özen gösteriyor, müzik ve ses teknolojileri ile donattığımız dans salonlarımızda keyifli bir dans eğitimi almalarına imkan veriyoruz.

Dans Gösterileri – Levent Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Levent dans eğitimleri ile öğrendiklerinizi ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans ve sahne gösterileri organize ediyor, potansiyelinize sevdiklerinizin ve ailenizin tanıklık etmesini sağlıyor, duayen dansçılarımız ve uzman eğitmenlerimizle performansınızı değerlendiriyor, eksiklerinizi gidermenize yardımcı oluyoruz.

Merkezi Lokasyon - En Yakın Dans Kursu Levent Dans Akademi

Levent dans kursu öğrencilerimizi metro ve metrobüsün hemen yanı başındaki merkezimiz Bakırköy İncirli Dans Akademi şubemizde ağırlıyor, gerek toplu taşıma gerekse kendi aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz eğitim binamızda sizlere Türkiye’nin en iyi Levent dans dersleri ile unutulmaz bir yolculuk vadediyoruz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Levent Dans Akademi

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-Pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Levent dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Levent Dans Eğitimi Merkezi Dans Akademi

  • Çocuklarınızı neden dans kursuna göndermelisiniz?

Her çocuk dans etmeyi sever! Gelişim dönemlerinde çocukların dansa olan bu ilgisini düzenli bir aktiviteye dönüştürmek sağlıklı büyümeleri ve sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmaları açısından oldukça faydalıdır. Çocuklarınızın fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerine destek olmak adına dans kurslarından yararlanabilir, Levent dans kursları ile gelişimsel ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim almalarını sağlayabilirsiniz.

  • Sınıflarınız kaç kişiden oluşuyor?

Dans Akademi Levent dans dersi programlarımızda minimum 7, maksimum 12 kişilik kontenjanlarla derslerimizi işlemekteyiz. Özel dans derslerimiz ise bire bir işlenmektedir.

  • Levent dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Levent dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Levent, Tango Kursu Levent, Bachata Kursu Levent, Merengue Kursu Levent, Cha Cha Cha Kursu Levent, Swing Kursu Levent, Rueda Kursu Levent, Kizomba Kursu Levent, Vals Kursu Levent, Rumba Kursu Levent, Samba Kursu Levent, Bolero Kursu Levent, Paso Doble Kursu Levent, Foxtrot Kursu Levent, Jive Kursu Levent, Quick Step Kursu Levent, Hip Hop Kursu Levent, Modern Dans Kursu Levent, Break Dance Kursu Levent, Capoeira Kursu Levent, Çarliston Kursu Levent, Lindy Hop Kursu Levent, Rock’n Roll Kursu Levent, Street Jazz Kursu Levent, Disco Kursu Levent, K-Pop Kursu Levent, Dance Hall Kursu Levent, High Heels Kursu Levent, Oryantal Kursu Levent, Zeybek Kursu Levent, Horon Kursu Levent, Kafkas Kursu Levent, Sirtaki Kursu Levent, Roman Kursu Levent, Flamenko Kursu Levent, Bale Kursu Levent, Pilates Kursu Levent, Yoga Kursu Levent, Pole Dance Kursu Levent, Jimnastik Kursu Levent, Stretching Kursu Levent ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Levent Dans Kursu Fiyatları

Levent dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Levent dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

Levent dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Levent dans kursu fiyatları eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da Levent dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Gerçek “Siz”i Ortaya Çıkarabileceğiniz Tek Yer! – Levent Dans Akademi Dans Kursları

Dans Akademi Levent dans kursu olarak 15 yıllık deneyimimizi güncel metotlarla bir araya getiriyor, öğrencilerimize dans etmenin tadını sonuna kadar çıkaracakları keyifli bir eğitim sunuyor, boş vakitlerine değer katıyoruz!

Siz de Levent dans kursları ile hayatınıza yeni bir renk katmak, dans becerilerinizi geliştirerek profesyonelliğe adım atmak, konservatuvarların yetenek sınavlarına hazırlanmak için en doğru adrestesiniz! Dansla ruhunuzu özgürleştirmeye hazır mısınız?

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46