Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Florya – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Türkiye’nin En İyi Dans Okulunda Yeriniz Hazır! – Florya Dans Kursu Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Florya Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Hareketsiz bir yaşam rutininden kurtulmak mı istiyorsunuz? Yoksa yoğun iş hayatı ve gündelik koşturmacaların arasında kaybolduğunuzu hissettiğiniz için biraz dinlenmeye ve enerjinizi tazelemeye ihtiyacınız mı var? Dans kursu Florya Dans Akademi merkezimizde dansa ilgi olan duyan herkesin ilgisini çekecek bir dans eğitimi var!

İster çocuklarınız ister kendiniz için keyifli bir aktiviteyle tanışın, Florya dans dersleri ile bedeninizi hareketsizliğin ve hantallığın zincirlerinden kurtarın! Belki de bilmediğiniz yeteneklerinizi keşfeder, potansiyelinizin hayatınızda dansa daha fazla yer ayırmak için uygun olduğunu fark eder, geleceğinizi dansla şekillendirmeye başlarsınız…

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Dans Akademi olarak 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı dans eğitimi modelimizle, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış dans kursu programlarımızla yüzlerce öğrenciye eğitim verdik. Mutlu ve geniş ailemize katılmak isteyenleri Bakırköy’de bulunan Dans Akademi şubemizde ağırlamak isteriz. 

Uygulamalı eğitimler, koreografi çalışmaları, dans gösterileri, dans yarışmaları, duayenlerden workshoplar ve danslarınıza uzmanlardan yorumlar, sosyal aktiviteler, ünlü sanatçılar ve dansçılar ile söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz heyecan verici bir serüven için sizleri Dans Akademi’ye bekliyoruz.

[widget-184]

Dans Etmek Size İyi Gelecek! – Dans Kursları Florya Dans Akademi

Yaşamınızın giderek sıkıcılaşan rutininden kurtulmak istiyor, monotonluğu kıracak bir şeyler yapmayı arzuluyor, sorumluluklarınız dışında kendiniz için yapacak bir şeyler arıyorsanız Florya dans eğitimi merkezimizle tanışmanızın zamanı gelmiş demektir!

Dans Akademi Florya dans dersleri ile tüm dans severlere daha mutlu, daha sağlıklı ve daha zinde hissetmelerini sağlayacak programlar hazırladık ve ders içeriklerimizi birbirinden keyifli sosyal ve kültürel aktivitelerle zenginleştirdik. Siz de Dans Akademi ailesine katılarak Florya dans kursu ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

[widget-183]

Çocuklarınız Dans Ederek Büyüsün! – Çocuk Dans Kursları Florya Dans Akademi

Bütün çocuklar dans etmeyi sever! Sizin de çocuğunuz evde en ufak bir müzik duyduklarında hemen kıpırdamaya başlıyor, müziğe bedenleriyle eşlik mi ediyorlar? Yoksa fazla enerjilerini atmaları için çocuklarınızı yeni bir aktiviteye teşvik etmek mi istiyorsunuz? O halde çocukların en sevdiği dans kursu Florya Dans Akademi merkezi tam size göre!

Florya çocuk dans kursları ile minik dansçılarımıza fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini bütüncül olarak destekleyecek pedagojik kazanımlarla zenginleştirilmiş verimli bir eğitim sunuyor, ilgi çekici ders içerikleri ile güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, sanatı ve dans etmeyi daha da fazla sevdiriyoruz!..

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Sizi Bekliyor! İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarın! – Dans Kursu Florya Dans Akademi

Dans tutkunuzun sönmesini istemiyorsanız niteliksiz eğitimlerle öğrencilerini kalabalık sınıflarda eğitim almaya mahkum eden merdiven altı dans kurslarına itibar etmeyin! Dans Akademi Florya dans kursları ile ayrıcalıklı bir eğitim alın, yeteneklerinizi keşfedin, hayatınıza yeni bir renk, keyifli bir hobi katın!..

Dans Akademi Florya dans kursu olarak her yaştan dans severe Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Vals Kursu, çocuk dans kursları ve daha pek çok türde dans eğitimi veriyor, dans pistinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Dans Eğitimi Florya Dans Akademi

Florya dans kursları öğrencilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için eğitim binamızın güvenliğinden acil çıkışlara, dersliklerimizden dans salonlarımıza, eğitmen kadromuzdan ders içeriklerimize kadar her noktada MEB standartlarına riayet etmeye hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı bir dans kursu olarak eğitim veriyoruz.

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Florya Dans Eğitimi

Geleceğini dansla şekillendirmek isteyenlerden misiniz? Florya dans kursu Dans Akademi olarak programlarımızda sizlere eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti sunmamızın yanı sıra MEB onaylı dans kursu sertifikası ile kazanımlarını ve yeteneklerini belgeliyor, özgeçmişlerine ekleyebileceğiniz MEB onaylı dans sertifikası ile dans kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Florya Dans Akademi

Dans Akademi Florya dans kursu olarak kursiyerlerimize Türkiye’nin dans söz konusu olduğunda alanlarında öne çıkan isimlerinden eğitim alma şansı sunuyor; yetiştirdikleri öğrencilerle dans dünyasına yüzlerce isim kazandırmış dans eğitmenleri, koreograflar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En iyi Dans Kursu Florya Dans Akademi

Florya dans kursu Dans Akademi olarak dünyanın en iyi dans okullarının müfredatlarını yakından takip ederek ders içeriklerimizi ve dans eğitim metotlarımızı daima güncel tutuyor, Florya dans dersleri ile öğrencilerimize başarısı kanıtlanmış, yenilikçi yaklaşımları kullanarak dans sanatının sırlarını aktarıyor, öğrendiklerini kalıcı hale getirmek için uygulama ağırlıklı bir program yürütüyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle kendilerini geliştirmeleri için dans yolculuklarında yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Yaşadığınızı Hissedin!

Dans eğitimi ile yalnızca dans becerilerinizi geliştirmeyecek, eğlenceli bir ortamda yeni arkadaşlar edinecek, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Sınıf Mevcudu – Dans Akademi Florya Dans Dersleri

Dans Akademi Florya dans dersi sınıflarımızda öğrencilerimizi kalabalık bir ortamda verimsiz eğitimler almaya mahkum etmiyor, maksimum 12 kişilik kontenjanlarımızla eğitmeninizle kolayca iletişim kurabileceğiniz, hızlı geri dönüşler alabileceğiniz, sizi gerçekten geliştiren ve keyif almanızı sağlayan bir kurs vadediyoruz!

Ferah ve Güvenli Sınıflar – Florya En İyi Dans Kursu Dans Akademi

Öğrencilerimizin keyifli bir deneyim yaşadıklarından emin olmak için sınıflarımızın konforuna özen gösteriyor, Florya dans dersleri öncesinde ve sonrasında dersliklerimizi havalandırıyor ve arındırıyor, sağlığınızı riske atmıyoruz! DVD Player, amfi ve hoparlör desteği ile donattığımız sınıflarımızda güncel eğitim teknolojilerinden yararlanıyor, dans için gerekli tüm teknik ekipman desteği sağlayarak egzersizlerinizin verimini arttırıyoruz.

Dans Gösterileri – Florya Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Florya dans eğitimi programlarımızda kursiyerlerimize sahne deneyimi kazandırmayı da ihmal etmiyor, Florya dans dersleri sonunda koreograflarımızın seviyenize uygun hazırladığı bir dans gösterisi ile yeteneklerinizi sergileyecek, dans eğitmenlerimizin sahne performansınıza yaptığı yorumlarla son eksiklerinizi de gidereceksiniz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Dans Kursu Florya Dans Akademi

Florya dans kursu öğrencilerimizi Bakırköy İncirli’de yer alan Dans Akademi eğitim binamızda ağırlıyor, metro ve metrobüsün hemen yanında yer alan lokasyonumuzla boş vakitlerinizi trafikte kaybetmeden gerek toplu taşımayla gerekse şahsi aracınızla kolayca ulaşabileceğiniz bir mekanda eğitim alma şansı sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Florya Dans Akademi

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu; Salon danslarından Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu; Serbest Stil dans kursları; Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu; Halk Dansları Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Florya dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Florya Dans Eğitimi Merkezi Dans Akademi

  • Çocuğumu neden dans kursuna göndermeliyim?

Dans Akademi Florya çocuk dans kursları ile çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine destek oluyor, programlarımızı bu doğrultuda çok yönlü bir gelişime katkı sağlayacak şekilde düzenliyoruz. Florya çocuk dans kursları kazanımlarımız arasında iskelet ve kemik sisteminin güçlendirilmesi, kas esnekliğinin arttırılması, özgüven kazanımı, yaratıcılığın geliştirilmesi, iletişim becerilerini arttırılması gibi hedefleri sayabiliriz. Bunların yanı sıra çocuk dans kursları Florya programları ile yetenekli öğrencilerimizi erken yaşta keşfederek geleceğin dansçıları arasına adlarını yazdırmaları için eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği vermekte, yeteneklerini doğru şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamaktayız.

  • Dans kursu eklem ağrılarını azaltır mı?

Flor dans eğitimleri kapsamında yetişkin programlarımızda öğrencilerimize sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazandırmaya özen gösteriyor, hareketsizlik kaynaklı eklem, kas ve sırt ağrıları, kramplar ve sinir sıkışması gibi sorunların dans ederek giderilmesine destek veriyoruz.

  • Florya dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Florya dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Florya, Tango Kursu Florya, Bachata Kursu Florya, Merengue Kursu Florya, Cha Cha Cha Kursu Florya, Swing Kursu Florya, Rueda Kursu Florya, Kizomba Kursu Florya Vals Kursu Florya, Rumba Kursu Florya, Samba Kursu Florya, Bolero Kursu Florya, Paso Doble Kursu Florya, Foxtrot Kursu Florya, Jive Kursu Florya, Quick Step Kursu Florya, Hip Hop Kursu Florya, Modern Dans Kursu Florya, Break Dance Kursu Florya, Capoeira Kursu Florya, Çarliston Kursu Florya, Lindy Hop Kursu Florya, Rock’n Roll Kursu Florya, Street Jazz Kursu Florya, Disco Kursu Florya, K-Pop Kursu Florya, Dance Hall Kursu Florya, High Heels Kursu Florya, Oryantal Kursu Florya, Zeybek Kursu Florya, Horon Kursu Florya, Kafkas Kursu Florya, Sirtaki Kursu Florya, Roman Kursu Florya, Flamenko Kursu Florya, Bale Kursu Florya, Pilates Kursu Florya, Yoga Kursu Florya, Pole Dance Kursu Florya, Jimnastik Kursu Florya, Stretching Kursu Florya ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Florya Dans Kursu Fiyatları

Florya dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Florya dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

Florya dans kursu fiyatları öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Florya dans kursu fiyatları; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da Florya dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Florya Dans Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Siz de büyüleyici bir sanat ve dans merkezinin neşe veren atmosferinde hayatınıza yeni bir renk katmak, Dans Akademi Florya dans kursu merkezimizin ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız hemen kurumumuzu ziyaret edin!

Eğitim binamızı, dersliklerimizi, derslerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin, mutlu öğrencilerimize tanıklık edin, Florya dans kursu Dans Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesinin siz de bir parçası olun!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46