Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Fatih – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Başarılı Bir Dans Eğitimi Almaya Ne Dersiniz? – Dans Kursları Fatih Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Fatih Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Boş vakitlerinizi keyifli bir ortamda değerlendirmek, aynı zamanda da çok daha sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olmak ister misiniz? Öyleyse Fatih dans eğitimlerine katılarak hareketli bir yaşam tarzını benimseyebilir, içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarabilirsiniz!

Amatör olarak dans ediyor, yeteneklerinizin keşfedileceği bir ortam mı arıyorsunuz? Türkiye’nin önde gelen koreograf, akademisyen ve dansçılarından eğitim alarak dans becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz? Dans kursu Fatih ile içinizdeki dansçıyı ortaya çıkaracak ve kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Keyifli Bir Atmosferde Sosyalleşin! –Dans Eğitimi Fatih Dans Akademi

Türkiye’nin en iyi dans kursu olarak şimdilik Fatih’ta değiliz. Ancak sizlerin yoğun ilgisine kayıtsız kalamıyor ve en kısa sürede Fatih dans eğitiminde de buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte Dans Akademi ailesine katılmak ve keyifli atmosferimizin bir parçası olmak isterseniz Bakırköy dans kursu şubemize gelebilirsiniz.

[widget-184]

Profesyonel Bir Dansçı Olmak İçin İlk Adımı Atın! – Dans Dersleri Fatih Dans Akademi

Dans, en iyi Dans Akademi’de öğrenilir! Dansın tüm inceliklerini keşfetmek ve hayranlıkla izlediğiniz dansçılar gibi görünmek istiyorsanız Fatih dans kursu sizin için büyük bir fırsat. Gelin, siz de ferah sınıflarımızda, uzman eğitmenlerimizle harika bir başlangıç yapın! 

Dans, vücudu kontrol etmenin en iyi yoludur. Sağlıklı ve aktif bir vücut, dinlenmiş bir zihin ya da keyifli bir hobi... Dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz iyi bir dans kursu arayışındaysanız Dans Akademi Fatih dans dersleri, sizlere keyifli ve eğitici bir ortam sunmaya hazır!

Dansa Duyduğunuz Heyecanı Sanat Dolu Bir Ortamda Yaşayın! – Dans Kursu Fatih Dans Akademi

MEB onaylı Dans Akademi’nin alanında uzman kadrosu, ferah sınıfları, merkezi konumu ve keyifle geçen dersleri ile başarılı bir dans eğitimi almaya ne dersiniz? Dans Akademi’nin en çok ilgi gören kursları; Salsa Kursu Fatih, Bale Kursu Fatih, Oryantal Kursu Fatih, Tango Kursu Fatih, Zumba Kursu Fatih, Hip Hop Kursu Fatih, Modern Dans Kursu Fatih, Vals Kursu Fatih, Rumba Kursu Fatih, Bachata Kursu Fatih, Zeybek Kursu Fatih, Reformer Pilates Kursu Fatih, Yoga Kursu Fatih, Pole Dance Kursu Fatih, Horon Kursu Fatih ve Swing Kursu Fatih ile ilgi alanınıza ve beklentilerinize uygun olan dans kursunu seçebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

[widget-183]

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu –  Fatih Dans Kursu Dans Akademi

Fatih dans kursları, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerin güvenli bir binada eğitim alması için acil çıkış kapılarından depreme dayanıklılık raporlarına, araç-gereç donanımından uzman eğitmenlerle çalışmaya kadar her konu üzerinde titizlikle duruyor. Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız Fatih dans eğitimi programı ile yaşamınıza hareket katmaya ne dersiniz?

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Fatih Dans Eğitimi MEB Sertifikası

Avrupa’nın birçok ülkesi ile Türkiye’de geçerliliği olan MEB onaylı dans sertifikasını alarak mesleğinizde ayrıcalıklı bir yerde olmak ister misiniz? O halde Dans Akademi’nin Fatih dans kurslarına gelerek MEB onaylı ders sertifikası alma şansına sahip olabilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersleri Fatih Dans Akademi

Türkiye’nin önde gelen dansçılarından ve koreograflarından ders almayı kim istemez ki? Siz de dansa gönül verenlerdenseniz başarılı bir dans eğitimi için Dans Akademi Fatih dans kursuna gelebilirsiniz. Seçkin bir kadroyla birlikte oluşturulan ders içeriklerimizle bilgili, donanımlı ve iletişim yönü kuvvetli eğitmenlerden ders alarak yeteneklerinizi gün ışığına çıkartabilirsiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Fatih Dans Kursu Dans Akademi

15 yıllık eğitim hayatına 1500’ün üzerinde mezun sığdıran Fatih en iyi dans kursu, Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığı ders programları ile farkını ortaya koyuyor! Öğrencilerimizden aldığımız %98 memnuniyet oranı ile yetinmiyor, daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Fatih Dans Kursu Dans Akademi

MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak araç-gereç donanımına önem veriyor, ekipmanlarımızı eksiksiz, güncel ve kaliteli tutuyoruz! Fatih dans dersleri ile sizlere her açıdan fayda sağlayacak bir eğitim kurumunda ders almak ve fark edilir olmak için harekete geçebilirsiniz! 

Uzmanların Tavsiyesi

Vücudunuza istediği aktifliği dans ile verirseniz stres faktörünü ortadan kaldırabilirsiniz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Dünyanın en iyi dans okullarında uygulanan dans eğitimi programlarını göz önüne alarak hazırladığımız ders içerikleriyle öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi sunuyoruz. Kursun yeterli olmadığı durumlarda ücretsiz kurs tekrarı hakkı sunuyoruz. Fatih dans kursları ile kariyerine yön vermek isteyenlerin yanında olduğumuzu hissettirmek için herhangi bir gerekçe ile derse katılım sağlayamayan öğrencilere telafi hakkı tanımlıyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimizin şansını kesinlikle ellerinden almıyor, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Fatih Dans Akademi

MEB ve Avrupa standartlarında uygunluk alan Dans Akademi Fatih dans kursu olarak sınıflarımızdan tam verim alınabilmesi için az kişi olmaya gayret ediyoruz. Fatih dans kurslarında özel ders almak isteyen öğrenciler için birebir eğitim imkanı sunuyor, kursiyerlerimizin rahat bir şekilde eğitim alabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerimizin Fatih dans kursunda öğrendiklerini sergileyerek sahne deneyimi kazanmaları için dans kursu programımızın sonunda mini dans gösterileri düzenliyor, kursiyerlerimizi sahnelere ve alkışlara alıştırıyoruz. Sahne performanslarını dansın usta isimleri ve eğitmenlerimizle birlikte değerlendiriyor, öğrencilerimizi teşvik etmeye devam ediyoruz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu

Size en yakın dans kursu olan Dans Akademi’ye ulaşmak çok kolay! İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Fatih dans dersleri merkezimiz, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde! Dans Akademi ile konforlu bir eğitim almak için hazır olun!

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Fatih dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Fatih, Tango Kursu Fatih, Bachata Kursu Fatih, Cha Cha Cha Kursu Fatih, Swing Kursu Fatih; Salon danslarından Vals Kursu Fatih, Rumba Kursu Fatih, Samba Kursu Fatih, Bolero Kursu Fatih, Quick Step Kursu Fatih, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Fatih, Modern Dans Kursu Fatih, Break Dance Kursu Fatih, Rock’n Roll Kursu Fatih, Street Jazz Kursu Fatih, Disco Kursu Fatih, K-pop Kursu Fatih, Dance Hall Kursu Fatih; Halk dansları programından Oryantal Kursu Fatih, Zeybek Kursu Fatih, Horon Kursu Fatih, Kafkas Kursu Fatih, Sirtaki Kursu Fatih, Roman Kursu Fatih, Flamenko Kursu Fatih; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Fatih, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Fatih, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Fatih, Yetişkin Bale Kursu Fatih ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Fatih, Reformer Pilates Kursu Fatih, Yoga Kursu Fatih, Pole Dance Kursu Fatih olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Fatih Dans Kursu Dans Akademi

  • Fatih dans kursunda istediğim dans türünde özel ders alabilir miyim?

En iyi Fatih dans kursu olarak tüm eğitimlerimizde talep eden öğrencilerimize birebir ders imkanı sunuyoruz.

  • Neden Dans Akademi’yi tercih etmeliyim?

Dans Akademi MEB onaylı bir dans kursu olarak sizlerin konforlu bir eğitim alması için güvenlik, hijyen, ekipman donanımı, ferah stüdyolar, deneyimli eğitmen kadrosu ve sosyal alanların çeşitliliği gibi konular üzerinde titizlik duruyor ve sizin kaliteli bir eğitim almanız için elinden geleni yapıyor. Fatih dans kursu ücretlerini belirlerken yaş grubunuz ve yetenek düzeyinize göre uygun ve avantajlı fiyatlandırmalar yapıyor.

  • Fatih dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Fatih dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Fatih, Tango Kursu Fatih, Bachata Kursu Fatih, Merengue Kursu Fatih, Cha Cha Cha Kursu Fatih, Swing Kursu Fatih, Rueda Kursu Fatih, Kizomba Kursu Fatih Vals Kursu Fatih, Rumba Kursu Fatih, Samba Kursu Fatih, Bolero Kursu Fatih, Paso Doble Kursu Fatih, Foxtrot Kursu Fatih, Jive Kursu Fatih, Quick Step Kursu Fatih, Hip Hop Kursu Fatih, Modern Dans Kursu Fatih, Break Dance Kursu Fatih, Capoeira Kursu Fatih, Çarliston Kursu Fatih, Lindy Hop Kursu Fatih, Rock’n Roll Kursu Fatih, Street Jazz Kursu Fatih, Disco Kursu Fatih, K-Pop Kursu Fatih, Dance Hall Kursu Fatih, High Heels Kursu Fatih, Oryantal Kursu Fatih, Zeybek Kursu Fatih, Horon Kursu Fatih, Kafkas Kursu Fatih, Sirtaki Kursu Fatih, Roman Kursu Fatih, Flamenko Kursu Fatih, Bale Kursu Fatih, Pilates Kursu Fatih, Yoga Kursu Fatih, Pole Dance Kursu Fatih, Jimnastik Kursu Fatih, Stretching Kursu Fatih ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Fatih Dans Kursu Fiyatları

Fatih dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Kursları Fatih, Salsa Kursu Fatih, Tango Kursu Fatih, Bachata Kursu Fatih, Swing Kursu Fatih, Vals Kursu Fatih, Hip Hop Kursu Fatih, Modern Dans Kursu Fatih, Break Dance Kursu Fatih, Street Jazz Kursu Fatih, Oryantal Kursu Fatih, Zeybek Kursu Fatih, Bale Kursu Fatih eğitimlerinden hangisini seçtiklerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Fatih dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Fatih dans kursu fiyat düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Fatih Dans Kursu Dans Akademi – Size Destek Olmak İçin Varız!

En iyi dans kursu Fatih Dans Akademi’de uygulamalı eğitim sistemini benimsediğimiz anlayışımız gereği oldukça eğitici ve keyifli geçen dersler işliyoruz. Öğrenme hızı ve bilgiye göre şekillendirdiğimiz ders içeriklerimizle sizlere faydalı olmaya çalışıyor, gelişiminize katkı sunuyoruz. 

Sosyal bir ortamda daha aktif olmanızı sağlayacak Fatih dans dersleri için aramıza katılmaya ne dersiniz? Kariyer hedefleriniz için önemli bir artı sağlayacak dans dersleri ile içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarıyoruz. Haydi, dansın enerjisi sizi çağırıyor!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46