Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Bahçeşehir – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Bedeninizin Çağrısına Kulak Verin! – Bahçeşehir Dans Kursu Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Bahçeşehir Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Hareketsiz kalmak insana göre değil! Siz de bedeninizin harekete geçme çağrısına kulak vererek hayatınıza dinamizm katmak, harekete geçerek formda görünümünüzü korumak, gündelik rutininizde renkli bir sayfa açmak istemez misiniz? Bahçeşehir dans kursları ile bambaşka bir dünyaya adım atacaksınız!

Alanında uzman eğitmenlerimiz, eğitim danışmanlarımız, ferah ve geniş dersliklerimiz, %100 öğrenme garantili programlarımız ve uluslararası eğitim standartlarımızla Bahçeşehir dans kursu Dans Akademi olarak hem yetişkinlere hem de çocuklara dans ve müzik dolu bir yolculuk vadediyor, her yaştan dans tutkununu kurumumuza davet ediyoruz!

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Henüz Bahçeşehir’de değiliz! Türkiye’nin en büyük dans ailesi olarak şimdilik dans dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Bahçeşehir’de yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın dans kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyen dans tutkunlarını Bakırköy Dans Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-184]

Kendiniz İçin Bir Şeyler Yapmaya Ne Dersiniz? – Dans Akademi Dans Kursları Bahçeşehir

Çoğu zaman hepimiz gündelik yaşamın yoğunluğuna kendimizi kaptırarak kendimize yeterince vakit ayırmayı unutuyor, sonra da üzerimizdeki negatif havanın nedenlerini anlayamıyoruz. Siz de kendinizi zaman zaman benzer bir durumda buluyorsanız Dans Akademi Bahçeşehir dans kursları ile tanışmanızın zamanı geldi demektir.

Vücudunuzun hantallaşmasına, hareketsiz ve sağlıksız bir yaşam tarzının alışkanlığınız haline gelmesine izin vermeyin! Dans Akademi Bahçeşehir dans dersleri ile yaşam enerjinizi yenileyecek bir dans eğitimi alın, ruh halinizin ne kadar değiştiğine kendiniz bile inanmakta zorlanacaksınız!

Çocuklarınıza Yeni Bir Aktivite Önerin! – Çocuk Dans Kursları Bahçeşehir Dans Akademi

Tüm anne babalar çocuklarının sağlıklı büyümelerini ve gelişmelerini ister! Ancak bunun için gerçekten gelişimlerini destekleyici bir aktivite bulmak her zaman kolay olmayabilir! Dans Akademi Bahçeşehir çocuk dans kursları ile çocuklarınızın gelişimini bütüncül olarak ele alıyor; fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerine katkı veren bir programla geleceğin sağlıklı, mutlu ve başarılı bireylerini yetiştiriyoruz.

Bahçeşehir çocuk dans kursları esnasında yetenekli çocuklarımızı keşfediyor, yeteneklerini ve potansiyellerini doğru şekilde değerlendirmelerini sağlamak üzere eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle gelişimlerine destek oluyor, minik dansçıları sahnelere ve hayata hazırlıyoruz!

[widget-183]

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Sizi Bekliyor! İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarın! – Dans Kursu Bahçeşehir Dans Akademi

Dans tutkunuzun sönmesini istemiyorsanız niteliksiz eğitimlerle öğrencilerini kalabalık sınıflarda eğitim almaya mahkum eden merdiven altı dans kurslarına itibar etmeyin! Dans Akademi Bahçeşehir dans kursları ile ayrıcalıklı bir eğitim alın, yeteneklerinizi keşfedin, hayatınıza yeni bir renk, keyifli bir hobi katın!..

Dans Akademi Bahçeşehir dans kursu olarak her yaştan dans severe Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Vals Kursu, çocuk dans kursları ve daha pek çok türde dans eğitimi veriyor, dans pistinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Bahçeşehir Dans Eğitimi Dans Akademi

Boş vaktinizi güvenilmez kurumlarla boş yere harcamak istemiyor, kalabalık sınıflardan eğlenceden ve verimlilikten uzak dans dersleri ile keyifli bir aktivitenin sizin için eziyete dönüşmesinden korkuyorsanız seçeceğiniz dans kursu merkezinin MEB ruhsatı olup olmadığına dikkat edin! MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak Bahçeşehir dans eğitimleri öğrencilerimize geniş ve ferah, teknik ekipmanlarla donatılmış derslikler ve dans salonları, uzman eğitmenler, keyifli ve MEB müfredatına uygun ders içerikleri ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim vadediyoruz. 

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Bahçeşehir Dans Eğitimi

Geleceğini dansla şekillendirmek isteyenlerden misiniz? Bahçeşehir dans kursu Dans Akademi olarak programlarımızda sizlere eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti sunmamızın yanı sıra MEB onaylı dans kursu sertifikası ile kazanımlarını ve yeteneklerini belgeliyor, özgeçmişlerine ekleyebileceğiniz MEB onaylı dans sertifikası ile dans kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersleri Bahçeşehir Dans Akademi

Bahçeşehir dans dersleri ile öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmak adına ekibimizin kalitesine hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin alanında uzman, deneyimli, yüzlerce öğrenci yetiştiren başarılı dans eğitmenleri ile çalışmalarına imkan veriyor, ülkemizin en iyi sahne sanatları uzmanlarını ekibimizde bir araya getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Dans Kursu Bahçeşehir Dans Akademi

Dans öğretiminde en güncel yaklaşımlarla öğrencilerimize dans tekniklerini aktarmak ve dans becerilerini geliştirmek için Bahçeşehir dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak Avrupa’nın en iyi dans okulu ve merkezlerinin programlarını yakından takip ediyor, öğrencilerimizin hayatına gerçekten anlamlı bir dokunuş yaptığımızdan emin oluyoruz.

Beden Farkındalığınız Artacak!

Dans eğitimi; hem çocukların hem de yetişkinlerin beden farkındalıklarını aktırarak yürüyüşlerinden duruşlarına, imajlarından beden dillerine kadar pek çok noktada kendilerini geliştirmelerini sağlıyor.

Sınıf Mevcudu - Dans Akademi Bahçeşehir Dans Dersleri

Kursiyerlerimizin eğitmenleriyle sağlıklı iletişim kurmalarına olanak vermek, keyifli ve sosyal bir ortamda eğitim almalarını sağlamak adına Bahçeşehir dans kursu sınıflarımızı minimum 7, maksimum 12 kişilik kontenjanlarla oluşturuyor, ayrıca özel Bahçeşehir dans dersleri ile kendilerini birebir eğitimlerle geliştirmek isteyen öğrencilerimize uzman eğitmenlerimizden özel ders alma şansı sunuyoruz.

Ferah ve Güvenli Sınıflar – Bahçeşehir En İyi Dans Kursu

Bahçeşehir dans kursu sınıflarımızda öğrencilerimizin kendilerini rahat hissettiklerinden emin oluyor, gerek sağlık ve hijyen gerekse dans için gerekli teknik ekipmanlar açısından tüm detaylara dikkat ediyoruz. Sınıflarımızı ders öncesi ve sonrasında temizliyor ve havalandırıyor, sağlığınız için tehdit olabilecek tüm faktörlerin önüne geçiyoruz. Ayrıca sınıflarımızda DVD player, amfi ve hoparlör gibi ses ve müzik sistemi teknolojilerinden yararlanıyor, egzersizlerinize yardımcı olacak dans barı, dans minderleri ve matları, ayna gibi araç gereçler de bulunduruyoruz.

Dans Gösterileri – Bahçeşehir Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Bahçeşehir dans dersleri sonrasında öğrencilerimize sahne deneyimi kazandırmayı da ihmal etmiyor, yeteneklerini ve öğrendiklerini sevdiklerine ve ailelerine sergileyebilmeleri için sahne ve dans gösterileri organize ediyor, sahne performansınızı uzman eğitmenlerimiz ve duayen dansçılarla birlikte değerlendirerek eksiklerinizi giderecek öneriler veriyoruz!

Merkezi Lokasyon – En Yakın Dans Kursu Bahçeşehir Dans Akademi

Bahçeşehir dans eğitimi öğrencilerimizi İstanbul’un en iyi dans okulu Bakırköy İncirli şubemizde ağırlıyor, metro ve metrobüsün yanı başındaki merkezimizde uluslararası standartlarda eğitimlerle yetenekli dansçılar yetiştiriyoruz. Siz de Dans Akademi ile tanışmak istiyorsanız toplu taşıma veya şahsi aracınızla kurumumuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Bahçeşehir Dans Akademi

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu; Salon danslarından Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu; Serbest Stil dans kursları; Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu; Halk Dansları Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Bahçeşehir dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Bahçeşehir Dans Eğitimi Merkezi Dans Akademi

  • Dans eğitimleri ile duruş bozukluklarının önüne geçilir mi?

Evet. Bahçeşehir çocuk dans kursları ile programlarımızı çocuklarımızın fiziksel gelişimlerini destekleyecek şekilde planlamaktayız. Bu doğrultuda duruş bozukluklarının giderilmesi, bacak ve kol kaslarının güçlenmesi gibi fiziksel kazanımlarla çocukların sağlıklı gelişimlerini desteklemekteyiz.

  • Ders telafi imkanı var mı?

Dans Akademi Bahçeşehir dans dersi programlarımızda kursiyerlerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Katılım gösteremediğiniz dersler için farklı bir şube veya sınıfta dans derslerimize katılabilirsiniz. Ancak özel Bahçeşehir dans dersleri için derse katılamayacağınızı önceden eğitmeninize veya eğitim danışmanlarımıza bildirmeli, yeni bir planlama yapmalısınız.

  • Bahçeşehir dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Bahçeşehir dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Bahçeşehir, Tango Kursu Bahçeşehir, Bachata Kursu Bahçeşehir, Merengue Kursu Bahçeşehir, Cha Cha Cha Kursu Bahçeşehir, Swing Kursu Bahçeşehir, Rueda Kursu Bahçeşehir, Kizomba Kursu Bahçeşehir Vals Kursu Bahçeşehir, Rumba Kursu Bahçeşehir, Samba Kursu Bahçeşehir, Bolero Kursu Bahçeşehir, Paso Doble Kursu Bahçeşehir, Foxtrot Kursu Bahçeşehir, Jive Kursu Bahçeşehir, Quick Step Kursu Bahçeşehir, Hip Hop Kursu Bahçeşehir, Modern Dans Kursu Bahçeşehir, Break Dance Kursu Bahçeşehir, Capoeira Kursu Bahçeşehir, Çarliston Kursu Bahçeşehir, Lindy Hop Kursu Bahçeşehir, Rock’n Roll Kursu Bahçeşehir, Street Jazz Kursu Bahçeşehir, Disco Kursu Bahçeşehir, K-Pop Kursu Bahçeşehir, Dance Hall Kursu Bahçeşehir, High Heels Kursu Bahçeşehir, Oryantal Kursu Bahçeşehir, Zeybek Kursu Bahçeşehir, Horon Kursu Bahçeşehir, Kafkas Kursu Bahçeşehir, Sirtaki Kursu Bahçeşehir, Roman Kursu Bahçeşehir, Flamenko Kursu Bahçeşehir, Bale Kursu Bahçeşehir, Pilates Kursu Bahçeşehir, Yoga Kursu Bahçeşehir, Pole Dance Kursu Bahçeşehir, Jimnastik Kursu Bahçeşehir, Stretching Kursu Bahçeşehir ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Bahçeşehir Dans Kursu Fiyatları

Bahçeşehir dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Bahçeşehir dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

Bahçeşehir dans kursu fiyatları öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bahçeşehir dans kursu fiyatları; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da Bahçeşehir dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Dans Etmek Hayata Pozitif Bakmanızı Sağlayacak! – Bahçeşehir Dans Okulu İstanbul Dans Akademi

Bahçeşehir dans eğitimi programlarımızı hem çocuklar hem de yetişkinlere unutulmaz bir deneyim sunmak, dans yeteneklerini geliştirmek ve ayrıcalıklı bir hobi edinmelerini sağlamak için özel olarak hazırladık!

Hayat yalnızca işlerden ve sorumluluklardan ibaret olmamalı! Siz de kendinize daha fazla vakit ayırmak, sevdiğiniz aktivitelerle ruh halinizi ve motivasyonunuzu olumlu yönde değiştirmek istiyorsanız Bahçeşehir dans kursu Dans Akademi ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46