Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bachata Filmleri - Birbirinden Güzel Dans Sahneleri İle Bachata Filmleri

Dans Sahneleri İle Adından Söz Ettiren En Güzel Dans Filmleri

Latin danslarının en ateşlilerinden olan bachata, yalnızca pistlerde değil aynı zamanda birbirinden güzel sahnelere sahip filmlerde de kendini gösteriyor. BAchata kokan sahneleri ile izleyeni büyüleyen ve dans etme isteği oluşturan harika filmler izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor! 

Dans her zaman en çok ilgi gören hobilerden bir tanesi olarak çeşitli dans filmleri içerisinde de karşımıza çıkıyor… Kimi zaman bir dans yarışması ya da kimi zaman romantik bir dans sahnesi görebiliyoruz! Bachata filmleri de gerek hareketli yapısıyla gerek ise anlattığı hikaye ile bizleri kendine çeken filmler arasında yerini alıyor!

1. I Love Bachata

I Love Bachata, kariyerlerini dans ederek sürdürmek isteyen ve bunun için çeşitli yollar deneyen 3 kişinin komedi dolu hikayesini izleyeceksiniz! 

IMDb: 4,3

2. The Red Shoes

Gelmiş geçmiş en iyi müzikallerden bir tanesi olan The Red Shoes, mutlaka izlemeniz gereken dans filmlerinin başında geliyor. Eğer müzikallerden ve onların anlattıklarından hoşlanıyorsanız vakti kaybetmeden The Red Shoes’a göz gezdirmeniz gerekiyor! E iyi dans filmi sahneleri ile The Red Shoes sizleri oldukça heyecanlandıracak…

IMDb: 8,3

3. Singin’ In the Rain

Dans filmleri arasında ilk sıralarda yer alan Singin’ in The Rain, en güzel dans sahnelerine ait filmlerden bir tanesi. Oyuncu ve yönetmen Gene Kelly ile onu reddedecek ve olayların gelişmesini sağlayacak Kathy Selden arasındaki aşkı en güzel yolla anlatan bir dans filmi Singin’ in The Rain.

IMDb: 8,3

4. Black Swan

Natalie Portman’ın harikalar yarattığı dans filmi Black Swan, son yılların en çok konuşulan dans filmleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Filmde hırslı bir balerini canlandıran Natalie Portman’ı dans sahneleri sizleri büyüleyecek! Bu nedenle izlenmesi gereken en iyi dans filmleri listemizde Black Swan’e de yer verdik!

IMDb: 8,0

5. Work It

Dansa, müziğe ve biraz da drama meraklıysanız Work It, dans eden gençlerin hareketli yaşamını anlatıyor! Dans sahnelerini çok beğeneceğiniz Work It aynı zamanda genç yaşamını anlatan harika filmlerden bir tanesi. Liza’nın hikayesini anlatan filmde, istediği üniversiteye gidebilmek için dans etmek zorunda olan ve bunun için çabalayan, dans yeteneklerini biraz geliştirmesi gereken bir kızı ve kurduğu takımı izleyeceksiniz.

IMDb: 6,1 

Dans Filmleri İzlemeyi Sevenlere Birbirinden Harika Dans Sahneleri!

İster Bachata olsun, ister salsa ya da modern dans… Dans filmleri sizleri dansa teşvik edecek en güzel belgeler arasında bulunuyor… İzledikten sonra dans etmek isteyeceğiniz ve sizleri dansa teşvik edecek dans filmleri yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor! Grease, Zenne, Strictly Ballroom, Step Up serisi, Street Dance serisi, La La Land, Mao’s Last Dancer, Dance Academy gibi geçmişten günümüze harika dans sahnelerine imza atmış dans filmleri sizleri bekliyor! 

Dans filmlerinde gördüğünüz dans sahnelerini yaşamak ve harika deneyimler kazanmak için Dans Akademi ailesine katılabilir ve bachata başta olmak üzere Latin dansları, salon dansları, serbest stil danslar ve çok daha fazla dans eğitimi için aramıza katılın ve kendi dans sahnelerinizi yaşayın!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46